Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Az történt hogy van egy fiú akit nagyon szeretek és ő is engem de még nem kérdezte meg hogy járjunk-e. És egy barátnőm egyik este itt aludt és hát megujjaztuk egymást és stb.... Nagyon bánom es bűntudatom van, mert eddig mèg mindenben kezdő voltam es a fiú is így tudja. Elmondjam neki? Es ha igen élőben vagy facebookon ??
2013. júl. 28. 15:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Én nem tudom elfelejteni :c es őszinte is akarok lenni a fiúval !
2013. júl. 28. 15:46
 12/16 Szaszi23 válasza:
Hát az, hogy nem mondod el nem azt jelent, hogy nem vagy őszínte, szerintem jobb, ha nem mondsz semmit
2013. júl. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mi vonzott egy másik p*nán? Nem értem miért tetted.
2013. júl. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Hat én se értem :|
2013. júl. 28. 16:08
 15/16 anonim ***** válasza:

Ez majd akkor tartozik rá, ha már jártok.

Ha tetszik nekem egy lány, de nem kapok zöld jelzést, akkor ha úgy alakul, lefekhetek másik lánnyal. Ha másnap mégis összejövök az elsővel (csók, szex, járjunk), akkor attól a pillanattól kell hűségesnek lennem.

2013. júl. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2013. júl. 28. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!