Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anya nem enged el sehová sem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anya nem enged el sehová sem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy barátom már 2 hete. Szeretnék vele találkozgatni néha de ez ugy nem megy ha közbe anya nem enged el sehová sem. Most szólt a barátom, hogy lenne egy kisebb összejövetel az egyik barátjánál és elszerettem volna menni, de anya nem engedett. Nem is este lett volna hanem délután de nem enged... még találkozni is alig enged el vele... Amugy mind a 2-en 14 évesen vagyunk

mit tegyek?


2009. okt. 27. 17:57
 1/8 anonim válasza:
34%

talán azért mert csak 2 hete van!

ne erőltess semmit!

halgass az anyukádra,mert nem akar rosszat neked!!!!!

2009. okt. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

szökj el:)

lesz mit mesélni az unokáknak..:):D

2009. okt. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

kétféle út van..

azegyik hogy azonnal, radikálisan elkezdesz lázadni a dolgok ellen, sztrájkolsz, vitatkozol a témáról stb..

a másik pedig a "lassú víz partot mos" alapján, szép lassan puhítgatod és egyszer eléreed h bárhova elengedjen :)

2009. okt. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
várj még egy kicsit de ha már 1 hónap után se enged el akkor már bajok vannak ha nem egy drogos c×gány a barátod és minden rendbe van vele akkor sztem elmehetsz néha anyukád tudta nélkul de csak okosan
2009. okt. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szökjön el?? Mondhatom jó tanács egy 14 éves gyereknek!!! És ha lebukik, akkor meg csak ront a helyzeten, hisz az anyukája még annyira sem fog bízni benne!!!! Ne hallgass ezekre a tanácsokra! Beszélgess el az anyukáddal felnőttként, győzd meg, hogy bízhat benned és elengedhet. Mesélj a barátodról, mond el milyen, hogy ő is megismerhesse. Ha már tud róla pár dolgot, akkor nem úgy érzi, hogy egy vadidegen emberrel akarsz elmenni ide-oda. Hidd el, többet elérsz őszinteséggel és egyenes beszéddel, mint hazudozással és szökdöséssel!!!És ezt anyukádnak is elmondhatod, hogy mit szólna ha inkább a rosszabb utat választanád? Hidd el, így megpuhíthatod!
2009. okt. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
helyesen teszi. a én lányom sem fog házibulizni meg pasizni 14 évesen. majd ha felnőssz megérted hogy miért.
2009. okt. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

akkor is! én a nem engedem el, elv ellen vagyok... mert ha megy akkor majd ajtóstól. az miért jobb, ha elszökik? :S

inkább szabja meg h ekkorra gyere, vagy menjen veled vmi fiatalabb rokon, vagy mutasd be a pasid, h bízzon bennetek...

ja, ellene vagyok, mert:

- van egy barátnőm 18 éves, és a szülei nem akarják h a "városunkban bulizgasson" és nem engedik fel, jabocs, egyszer elengedték diszkóba 11-ig... elég durva -.-

a nővére továbbtanult, és össze-vissza bulizik, az miért jobb h felügyelet nélkül csinálja, itt helybe legalább nyomon lehet követni, vagy épp a pletykától kíméli magát, de kérem 18...

2009. okt. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van barátom és holnap lesz házibuli az egyik ismerősünknél és anya azt mondta csak akkor mehetek ha bemutatom neki a barátom!Mutasd be neki!És amugy az sem jó ha a szülő fogságban tartja a gyeremeket mivel ha azt csinálja h nem engedi sehova előbb vagy utób ugyis ki fog találni valamit.....engem sem engedett apukám és egyszer csináltunk egy olyat unokatesómmal hogy azt mondtauk h én ott alszok ő meg nálam és egész este kinnt voltunk...és lebuktunk és mondtam h azért mert ha elmondtam volna hogy el szeretnék menni tuti nem engedett volna...és azóta el enged!!Ez nem jó példa nem azért irtam...meg én nem is zsarolom a szüleimet de mégis csak máár nem 10 éves vagyok!!
2009. okt. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!