Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátom, de ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátom, de ha kiderül az senkinek nem lesz jó. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pont ma egy hete hogy megcsaltam a barátom, egy bulin, amire nélküle mentem el, mert épp dolgozott. És nagyon félek, tudni illik 185 centi magas, és közel 140 kiló, egy vadállat.. és ha megtudja hogy megcsaltam, akkor nekem végem, mert a kapcsolat elején kikötötte, hogyha nem kell már nekem, akkor inkább mondjam meg, de ne csaljam meg, mert azt nem tűri el, és akkor "csúnya világ lesz". Tudom hogy nem szabadott volna ezt tennem, meg is bántam, de a másik srác meg azzal zaklat, hogy Ő szeret és el fogja mondani a barátomnak ami történt.. de akkor nem is tudom mi lenne.. nagyon félek! Mit tegyek???
2013. aug. 11. 18:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:08


Szóval hülye mindenki,te meg az áldozat vagy,ugye?

2013. aug. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha hülyeséget csináltál, vállalnod kell a következményt. Ott kéne hagynod mielőtt kiderül. De most legalább egy életre megtanulod, hogy ocsmány dolog megcsalni a párodat.
2013. aug. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Teljesen jogosan lesz dühös a pasid, remélem akivel megcsaltad annak is tartogat pár pofont.
2013. aug. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Ideje volna felnőni kislány és tudatában lenni annak amit teszel!
2013. aug. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Figyu, most komolyan azért mert 140 kiló neki is van lelke ülj le vele és mond el neki, hogy mi volt ne mentegetőzz csak mond el. Biztos dühös lesz, de ha normális vagy nem hiszem, hogy téged bántani fog. A gyereket meg bántsa is, legalább legyen neki egy kis lelki megnyugvás.
2013. aug. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Miért a másik srácot kellene bántania? Nem ő csalta meg.
2013. aug. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
De nem.. Ő nem ilyen.. ha ez megtudja nem fog velem beszélni.. azért ennyire pipa erre, mert az előző barátnője is megcsalta, és nagyon nehezen tette túl magát a dolgon.. nagyon szégyellem magam, de nem tudok mit csinálni.. a 140 kilót csak azért írtam, hogy szemléltessem hogy nem alaptalan a félelmem.. nem tudom mit csináljak..
2013. aug. 11. 18:24
 18/23 anonim ***** válasza:
94%

nem azt mondom, hogy helyes, ha egy férfi megver egy nőt, de te meg is érdemelnéd.

L

2013. aug. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
szar ügy, most nem tudod megmondani a tanító néninek mi? jajj,már nemsoká vége a nyáriszünetnek.
2013. aug. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Attól félsz, hogy kapsz egy pofont? Túléled semmi baj nem lesz. Komolyabban úgyse bánt nem akar börtönbe menni, egy ribi miatt, már bocs.
2013. aug. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!