Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit javasoltok, és a netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok, és a netes társkeresésről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
légyszi segíts! 6 hónapja "járok" egy pasival,a neten ismerkedtünk meg és most már beszéljük ,hogy randizni fogunk.Neten mindig felhozza a szex témát(én már mondtam neki hogy jó,lefekszem vele),de igazán még nem akarok,mert úgy érzem nem annyira ismerem...,mit tegyek ?
2009. okt. 27. 00:55
 1/8 Turismo ***** válasza:
Szerintem nem nagyon érdemes neten ismerkedni, mert az nem nagyon szokott hosszútávú lenni.. főleg ha csak annyi van hogy beszélgettek egy kicsit a neten akkor meg semmit nem ér. Azt gondolom, hogy inkább ismerkedj élőben és úgy jobban megtudod, hogy milyen tulajdonságai van, meg szerintem az értelmesebb dolog lenne.
2009. okt. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szóval ti fél éve fűrészelitek úgy a fingot hogy egy nyomorult randit se tudtatok összehozni?! normálisak vagytok ti? Lehet hogy az a kategória vagytok akiknek sehogy se javasolt a társkeresés...
2009. okt. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hehe :D múlt kedden rámírt 1 srác msnen. csütörtökön taliztam vele, ma pedig lefekszem vele ^^

L/14

Ui: az nem "járás" még idézőjelben sem, ha élőben nem taliztatok.

2009. okt. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
utolsó, gratulálok, nagy lány vagy. ;)
2009. okt. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem nagyon bejött a chat, mert azon ismerkedtem meg Életem Párjával! ;-) Október elején múlt egy éve, hogy együtt vagyunk és tervezzük a lagzit, meg majd a gyerekeket. Szóval sok sikert Nektek!

2009. okt. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

9. 40-es vagyok még mindig:

amúgy én csak olyan 1 hónapra rá találkoztam vele először, de csak beszélgettünk. Próbált megcsókolni, de nem hagytam neki. :-D Kb. a 3-4. randin hozott egy csokor rózsát, hogy szeretnék-e vele járni. Én igent mondtam. Mint egy lánykérés. :-D

2009. okt. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves 09:40!


Melyik oldalon jöttél össze vele? Nekem is jól jönne egy ilyen kapcsolat, mert a munkám olyan, hogy nem nagyon találkozom emberekkel, viszont nagyon szeretnék már megismerkeddni egy rendes lánnyal.

2009. okt. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Több, mint valószínű, hogy a srácnak a rudija viszket, azért fűzöget ilyen kitartóan. Szóval szerintem ne tedd, nem véletlenül vagy bizonytalan! A netes társkereső szolgáltatásokról meg azt gondolom, hogy bizonytalan, ingoványos talajok. Éldd az életet a valóságban, ne pedig a neten!
2009. okt. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!