Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van velem? Miért álmodozok egy idegenről?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban élek már 6 éve. Holnap készülünk megünnepelni az évfordulónkat. Pár hónapja már a baba is jöhetne ha akarna. Vannak veszekedések, mint mindenhol, de összességében boldog vagyok. A szexet keveslem csak, de a párom munkájából kifolyólag nagyon keveset tudunk együtt lenni. Találkozunk 3 naponta egy pár órára, de egy hónapban csak max 5-6 napot alszik itthon. Szoktam segíteni azért magamon.


De!

Tegnap előtt busszal utaztam a közeli városba, és a buszvezető srác (40 körüli) nagyon megfogott. beszéltünk pár szót ugye a jegy miatt. Nem adott kértem jegyet de mondta hogy közel üljek le, mert ha jön ellenőr akkor menet közben nyomtat egyet. Na, az a lényeg, hogy megfigyeltem utazás közben, mert beszélgetett egy idősebb nvel. Láttam az arcát a tükörből.

Semmi jelet nem adott csak szimplán kedves és jó fej volt.


Sokszor eszembe jutott tegnap is, és sikerült egy hatalmasat álmodnom vele az éjjel. Ma is egész nap őrajta gondolkodtam.


Ez fog múlni ez az egész? Mi lesz ha megint látom.


Álmomban tisztában voltam vele hogy tilosban járok, és sokszor eszembe jutott a párom is.


Mondjatok valamit!


26N


2013. aug. 9. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Valami.
2013. aug. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóval nem kértem és nem adott jegyet.
2013. aug. 9. 19:57
 3/6 ASOT ***** válasza:
Álmodj királylány, az álom az nem baj, nincs itt baj. Amúgy jól érzed magad?
2013. aug. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen
2013. aug. 9. 19:59
 5/6 ASOT ***** válasza:
49%

akkor nincs baj! álmodni lehet az a miénk.

Amúgy is már, se pénzünk se istenünk se életünk nincs már, legalább az álmainkat ne vegyék el nem?

2013. aug. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Milyen igaz is... Ezt csak én tudom... - az enyém:)
2013. aug. 9. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!