Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire szokás egy idegenről,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szokás egy idegenről, csupán a látás alapján prekoncepciót alkotni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Ő megfogalmaznád úgy,hogy az átlag ember is értse?
2013. máj. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Itt bajok lesznek... A válaszolók legalább 90%-a itt fog hőzöngeni, hogy "mijaz a prejizé?"
2013. máj. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Éppen tegnap volt erről egy műsor a Discoveryn. Az emberek átlagosan 10-12 másodperc alatt döntik el, hogy az illető a külső alapján (!) szimpatikus-e nekik, avagy sem. Ez van, így működünk. Persze, nyilván billenhet a mérleg nyelve idővel más irányba is, ha a két fél jobban megismerkedik.
2013. máj. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
2013. máj. 7. 18:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Nos nálam általában szokás, mivel azért néhány esetben a külső alapján egy két dolgot meg lehet mondani az illetőről.
2013. máj. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát elvbe egy csaj tudja 7 másodperc alatt, hogy le fog-e feküdni veled.
2013. máj. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én azért hőzöngök, mert a mondat utolsó kifejezését sikerült csak fullosra vinni, a többit nem, így elég egyértelmű, hogy egy bohóccal állunk szemben, aki nagynak akart tűnni, valahol hallotta ezt a szót és most úgy döntött, túl játsza a szerepét.

Én szeretek "prekoncepciót" (ami egyébként előzetesen kialakított elgondolás, én se tudtam, mi ez csak a szövegkörnyezetből sejtettem majd megnéztem) alkotni, sokszor bejön.

2013. máj. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tájékozódás, vizsgálat, előre kialakított nézet a jelentése. gyakori szokások.
2013. máj. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%
" egy idegenről," " a látás alapján" "csupán" "prekoncepciót" " szokás" "alkotni".
2013. máj. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A nők egy pillanat alatt pontosan tudni vélik, h milyen ember az illető, pusztán a kinézete alapján. Persze ez általában köszönő viszonyban sincs a valósággal, de ők a végletekig kitartanak a véleményük mellett.
2013. máj. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!