Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első 4-5 randin milyen program...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első 4-5 randin milyen programokat szokás csinálni?

Figyelt kérdés

A kajálás, mozi, séta stb kilőve. És a szex is :D

Miket szokás csinálni?


2013. febr. 21. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
C-vel meg javával kezdeném... :)
2013. febr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

SÉTA és a kajálás kilőve??? No vajon miért ? A mozit még megértem, az elég tré, talán első randinak megfelel, mert abba a legkönnyebb beleegyezni és a legnehezebb félreérteni.. Amúgy nem értem miért itt kérdezed. Én kiállításra, városnézésre cipeltem őket.. Illetve enni , vásárolni valamit, sok sétával.

Nem értem miért nem írtad amúgy ide, hogy a szórakozóhely is kilőve, mert szerintem az a batál nagy gáz.

2013. febr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért van kilőve mert az már volt.
2013. febr. 21. 20:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi az összes, a kapcsolat kezdetét megelőző randin sétálni mentünk, és nem untuk meg... az a legtartalmasabb. :)
2013. febr. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Nálam mindig ugyanaz a menetrend:

1. Napközben egy kávézó, sosem húzom hosszúra fél max egy óra, nem kell minden lapot kijátszani.

2. Ebéd (ha van időm rá) de inkább vacsora, ez már meghittebb, van idő beszélgetni, néhány témát kivesézni. Ez a kulcsfontosságú, mert ennek a végén muszáj megejteni vagy megpróbálni a csókot, ennek eredményéből lehet eltervezni a folytatást.

3. Valami közös kiruccanás. Király helyen lakok, a környéken is jó helyek vannak, de egy 30-40 km-es kocsikázás is belefér. Többnyire ketten vagyunk, lehet kicsit nyomulni, vannak helyzetek, amik mindig adódnak és azokat ki kell használni!

4. Valami sportos program. Télen szinte mindig korcsolya. Kézen fogva körözgetni, esni-kelni, romantikus tud lenni, de voltam már síelni (basszus de megbántam, húzós a 2 síbérlet ára) is, forralt borozás, hegyi levegő..., sőt még gokardozás is volt már, szeretem ezeket a dolgokat és a lányok is értékelik.

5. randi a zárás. Este filmezés nálam. Otthon lecsavarom a fűtést, valami friss idegtépős horror, összebújás, rettegés, majd előkerül véletlenül egy kis bor, majd beszélgetés és ... 90% esély rá, hogy valami szexuális töltetű dolog lesz a folytatásban.

Nekem nem nagyon vannak egy éjszakásos meneteim, így jobban megismerem a csajt. Ezt a menetrendet le lehet nyomni akár 2 hét alatt is, de én elszoktam húzni 3-4 hétre, így emészthető, ha kitart a 4. randiig, akkor ő sem habra játszik. :)

Sok sikert!

22/F

2013. febr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért? moziba csak 1x ülhet be az életében az ember?


avagy sétálni is csak ugyanazon az útvonalon sétálhat?


séta közben lehet a legjobbakat beszélgetni.


Bár ha ti nem beszélgetni akartok mint látszik akkor menjetek szobára.

2013. febr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
menjetek Dumaszínházba, az egy vicces és jó program. Utána meg még bármi lehet... [link]
2013. febr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!