Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet köztünk még valami?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet köztünk még valami? Vagy fölöslegesen álmodozok/várok rá?

Figyelt kérdés
Február 22.-én szakított velem a barátom mert nem bírta tovább h. erőszakos vagyok és türelmetlen:S Próbáltam megváltozni a kérésére és mert tudtam h. igaza van ez kibírhatatlan. De sajnos nem sikerült és mi szétmentünk. Én nem voltam sosem erőszakos és türelmetlen csak sajnos rám ragadt az előtte lévő kapcsolatomból ami elég nagy hiba,tudom. A szakítás után nem beszéltünk egymással,bár fent vagyunk egymásnál msn-en,iwiwen,myvipen. Mondván nem vagyunk egymásnak az útjába. Azóta én megváltoztam,tudom,mert mondták a barátaim. Ő ezt nem tudja. És nem is hinné el szerintem. Szakítása után 1 héttel próbáltam vele békülni de nem sok sikerrel. Azthittem akkor beszéltünk utoljára az életben egymással és h. utál,haragszik rám. De talán mégsem mert történt ma valami amit nemtudom h. amolyan égi jel-e?! Összefutottam ma egyik haverommal akit megkértem rá h. várja meg velem míg jön egy srác akivel találkozok. Mivel nem volt kedvem egyedül ácsingózni nemtudom meddig. Várt velem. A találka 13:10-re volt megbszélve. A srác akivel a találka volt megbeszélve úgy volt h. Komlórol jön a 12:30-asal Pécsre és 13:10-re beér. Kb. 13:30 volt miután a srác még nem érkezett meg. Közben tiszta véletlenül megjelent ez az exem aki február végén szakított velem. Én kicsit elbambultam egészen más felé mint ahol ő állt egyik haverjával. Köszönt nekem h. szia. Éppen totál elvoltam gondolkodva így nem hallottam meg a köszönését. Erre mondja h. hahó. Mire aztán oda figyelek. Köszönök én is neki bár eléggé elvoltam képedve,nagyon meglepődtem annak láttán h. a volt pasim szóba áll még velem. De láttam rajta h. ő is nagyon meglepődött mikor meglátott engem. Mosolygott rám és gondolom ez már egy jó pont,vagy nem is tudom:S Kérdeztem tőle hebegve habogva h. hát te? Hogy vagy? Mivan veled? Ő elmondta,sajnos én nem értettem,totál zavarba voltam,hirtelen azt sem tudtam h. "köpjek-e vagy nyeljek-e" előbb?! De aztán elment. És most azt szeretném tudni h. ez most a véletlen műve lehet h. akivel találkoztam volna az lekéste a buszát Komlón és így lett az h. exemmel beszéltem?! Én még mindig szeretem exem és bármeddig is de képes vagyok rá várni. :)
2010. ápr. 7. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
"Véletlenek márpedig nincsenek." mondja sok okos ember:D de szerintem ezt a lekésősdit nem lehet összefüggésbe hozni valami égi jellel.
2010. ápr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szerintem pedig véletlenek igenis vannak. Szerintem rájött, hogy meváltoztál, és azt hiszi, hogy te már nem fogadnd vissza, te pedig ugyanezt. Szerintem lesz valami
2010. ápr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én hiszek a véletlenekbe! Szerintem létezik,igenis. Nemtudom rájött-e vagy sem. Viszont,van egy olyan helyzetem is h. van egy öccse akivel tartom a kapcsolatot de csak msn-en. És ahányszor csak beszéltem exem öccsével a szakítás után annyiszor láttam azt h. sztem exem ír az öccse msn címén nekem. Mert teljesen olyan dolgokat írt amiből letudom vonni h. úgy beszél mint exem. Már arra is gondoltam h. tényleg ő,nem akarja magát felfedni,legalábbis egyenlőre biztos h. nem,talán egy próba h. mire hogyan és mit reagálok.
2010. ápr. 7. 21:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Ebből nem derül ki, hogy lehet-e köztetek valami... Lehet, hogy csak simán rendes, miért is kéne keresztülnéznie rajtad csak azért mert szakítottatok? Ismeritek egymást, meglátott, odament hát beszélgetni... Lehet, hogy ezért, mert tetszel neki, lehet, hogy csak azért, mert ismerőse vagy...

2 féleképpen derítheted ki: vagy te keresed és találkoztok, vagy pedig vársz, hogy hátha keres.

2010. ápr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én már nem merem keresni mert mikor utoljára felkerestem akkor tök jól elbeszélgettünk,úgy tűnt még lehet vmi majd köztünk,aztán másnap beintett h. hagyjam békén és a többi... Úgyh. akk. inkább várok:S Mást nemtudok csinálni sztem:S Akár keresztül is nézhetett volna rajtam. De nem tette,valószínű ő nem ilyen. Mert előtte lévő exem keresztül néz rajtam ha ritkán véletlenül meglát,vagy ha éppen nem akk. gyilkos tekintetett vet rám (vagy csak én látom így)Szóval köszönni egyáltalán nemtud. Maximum a hátam mögött ócsárolni és letagadni mások előtt h. az a másfél év amennyi ideig jártunk az csak pár hónap volt...
2010. ápr. 8. 19:58
 6/6 A kérdező kommentje:
Eldőltek a dolgok szerintem. 1 hete kb. hogy írtam neki egy emailt de ő nem válaszolt rá. Ezután sem fog szerintem.
2010. máj. 2. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!