Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyi korkülönbség belefér?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi korkülönbség belefér?

Figyelt kérdés
Én 16(lány), ő 26.
2013. aug. 8. 11:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
érdekes, ha 2.x van feltéve ez a kérdés egy d.e. alatt, valószínű a kérdező nem biztos a dologban... és miért nem? mert ekkora korkülönbség nem normális dolog
2013. aug. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 zunerd válasza:
Mindent szabad, amit mindkét fél akar.
2013. aug. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A számok alapján sok! viszont ti tudjátok mit akartok hogyan jöttök ki egymással
2013. aug. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem fér bele.
2013. aug. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem gáz. Én 17 évesen jöttem össze az akkor 26 éves párommal. Ma is együtt vagyunk, 6 éve. Szóval, ha jól kijöttök szerintem semmi gáz.
2013. aug. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Miért is kellett lepontozni? :D
2013. aug. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ez necces. Ha fordítva lenne az állás akkor nem lenne gond. Mert az idősebb nő-fiatalabb fiú párosítás jobban elfogadott mint az idősebb férfi-fiatalabb lány páros.


Én 16 éves fiú vagyok, a párom 26 éves. 2 éve vagyunk együtt, és másfél éve összeköltöztünk. Ez függ a fiatalkorú szüleinek toleranciájától is. Hogy elfogadják-e vagy sem. Beleférni belefér, azzal nincs gond, inkább a társadalmi megítélések a gond. Jöhet a "nem érdekel mások véleménye" szöveg, de ez csak duma. Nem attól kell félni hogy a szomszéd Borika néni körbeviszi a hírt hogy ott a pedofil hapsi. Hanem attól kell félni, hogy a férfi hogy fogja bírni az ebből származó problémákat. Addig nem panaszkodhatsz amig valami hivatalos dolog nem történik. Az hógy szólóznak érte nem nagy gond.


A gond az ami velünk történt(mondjuk a végén jó lett):

Párom 2 éve egy külföldi újság magyar irodájában dolgozott, és kapott egy fülest hogy az irodavezető holnap be akarja hívni őt valami kényes témában. Tudtuk hogy ez lesz az, ezért bevitt engem a munkahelyére. A főnöke mondta neki hogy mindig látnak a lakásába bemenni egy 14 éves (akkor még) fiút. Hogy miért meg minden? És ekkor behívott az irodába, a főnöke meg ledöbbent, hogy "magának van egy fia", aztán mondta a párom, hogy "nem, ő a fiúm" és megcsókolt. Rákövetkező nap a főnöke megfenyegette hogy vagy befejezi velem, vagy kirúgja. Harmadnap a párom beadta a felmondását, a főnöke nagy meglepettségére.


Ezt azért mondtam el, mert ebből talán megértheted hogy mi a különbség a szerelem, és a "friss hús" fogalma között. Tehát amíg nem száll szembe valami fontosabb helyen a kapcsolatotokért, addig csak a "friss hús" kategóriában vagy. És a "friss" nem azt jelenti hogy a kapcsolat friss, hanem hogy te magad, ő hozzá képest.

2013. aug. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!