Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyi korkülönbség belefér?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi korkülönbség belefér?

Figyelt kérdés
Én 16(lány), ő 26.
2013. aug. 8. 11:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom igazából. De szerintem 10 év még sok. Köztünk 7 év van. Én 17 vagyok a barátom 24.
2013. aug. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem. De mivel mi tudjuk, ti mindketten jóval érettebbek vagytok a korotoknál (vagy legalábbis ezt hiszitek), felesleges lenne észérveket írni
2013. aug. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Talán akkor ha a gyerek nem csak szexre akar, és ha neked több eszed van mint egy átlag 16 évesnek. Barátod mivel foglalkozik?
2013. aug. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Sosem állítottam kedves 2. hogy érettebbnek hiszem magam a koromnál. És amúgy úgy gondolom, hogy ha már több mint 8 hónapja tökéletesen megvagyunk akkor mi itt a gond? Az, hogy neked ez nem adatik meg, illetve nem találsz/nem is akarsz keresni nálad fiatalabb lányt/ vagy éppen ha nő vagy idősebb férfit, az nem jelenti azt, hogy más sincs meg jól.

Valamint nem csak szexre kellek neki, mert 5 hónapig simán várt rám, hogy engedjek bármit is. És még azóta sincs mindennap szex.


Továbbá volt már velem egyidőse párom, akivel 1 évig voltam és szörnyen pocsék volt az a kapcsolat. Biztos vagyok benne, hogy nálam idősebbel még egyszer nem kezdenék.


Tudom, hogy most mindjárt jönnek még az olyan kommentek, hogy nem tudom megérteni, hogy milyen dolgozni meg pénzt keresni stb. Meg, hogy még éretlen vagyok. Na meg biztos lehúz a tanulásban. Nem érdekel. Az a lényeg, hogy én jól érzem magam ebbe a kapcsolatban a barátommal együtt és ennyi. Mások véleménye, pedig nem érdekel és nem is fog. Amúgy meg, jeles tanuló vagyok gimiben és még mindig cél az orvosi. Szóval ennyi.



(Kedves kérdező, ne haragudj az OFF-ért.)

2013. aug. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem 26-36 még esetleg beleférne, de így nem. Nagyon fiatal vagy, és így sok a korkülönbség. de, persze a 2-esnek van igaza, itt nem számít, mi mit mondunk...
2013. aug. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Bele.
2013. aug. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

De most őszintén... Ha valaki jól megvan ennyi idősen egy idősebb sráccal, mint látjátok 10 évre én is azt mondtam sok, akkor amúgy miért ne? Én is féltem tőle, bevallom. Sőt először adtam az egésznek 2 hetet. Aztán a srác kb. 1 hónap után még csillagokat is lehozta volna az égről.


Itt nem mindig az érettségről van szó. Én se állítottam egy szóval se hogy érettebb vagyok a koromnál. De ha nekünk ez így jó akkor miért ne?

2013. aug. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Igen, csak tudod a tini fruskák azt nem értik meg, hogy itt az egyik felet nem közvetlenül csak a fene nagy szerelem vezérli. Egy 17 éves lánykát sokkal könnyebb boldoggá tenni, mint egy 24 éves felnőtt nőt. Ezért kezdenek a srácok jóval fiatalabb lányokkal.
2013. aug. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Jaj, már megint a 17 éves kiscsaj a 24 éves pasijával...
2013. aug. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

De figyi, nem vagyok szerelmes. Nagyon szeretem, de nem vagyok az. Tudom, hogy őt nem csak a szerelem vezérli. Neki már az is a fejében van, hogy milyen lehetne gyermeket nevelni. Tudom és elfogadom.


Utolsó: Szerintem nekem is ugyanolyan jogom van itt lenni mint neked. :)

2013. aug. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!