Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetek szerelmes 14 évesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek szerelmes 14 évesen?

Figyelt kérdés
Úgy értem én nem arra gondolok mint a többi lány,hogy: "Milyen menő ha van pasim˝-szöveg,hanem én tényleg szeretem az illetőt.Eleinte nagyon jó barátok voltunk és órákig beszélgettünk,de megszerettem! 14L
2013. aug. 6. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, megengedem.
2013. aug. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehetsz, gondolhatod már komolyan az érzéseid, de valószínűleg ez még csak diákszerelem lesz! :)

Legyetek boldogok! :)

2013. aug. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetnél?? :)
2013. aug. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetnél szerelmes?

10 évesen is lehetsz.

Persze máshogy mutatkozik meg és máshogy alakul ki, és éli meg az ember de attól még lehet. Ez nem korfüggő.

2013. aug. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hogy a viharba ne lehetnél szerelmes? :)
2013. aug. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehetsz, én is 14 vagyok és szerelmes vagyok... és ezt nem én állítom, hanem érzem.
2013. aug. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze, de bármilyen szerelmes is leszel azt ne felejtsd el ,hogy 14 évesen nem fogod előre megtalálni a tökéletes, és egyetlen párodat...
2013. aug. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Na hát ez egy eléggé fura kérdés DE egyértelműen lehetsz hisz van aki soha nem lesz szerelmes de van akit már 8-9 évesen elkap ez az érzés.
2013. aug. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Eddig még soha nem voltam szerelmes,csak oviban de az más :D
2013. aug. 11. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!