Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az előfordulhat, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előfordulhat, hogy valaki nem tud szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
Hogy egyszerűen képtelen erre az érzésre bármilyen számára teljesen megfelelő emberrel hozza össze az élet?

2013. aug. 5. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ha az ember elég pesszimista és/vagy realista akkor sosem lesz az. Mint a nagyszüleim. De mentégükre szolgál, hogy immár 53 éve élnek együtt...
2013. aug. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
biztos van ilyen
2013. aug. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. aug. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Didiiayer ***** válasza:
Soha senkibe nem tudna szerelmes lenni?
2013. aug. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4

Igen, erre gondolok.

2013. aug. 5. 20:03
 6/10 Didiiayer ***** válasza:
100%
Valahogy nem tudom elképzelni, de ettől még lehet ilyen ember, de gondolom ez elég ritka.
2013. aug. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Valamiért én ilyen lettem. Lehet hogy a sok csalódás, lehet hogy az a sok SSRI (antidepresszáns) amit beszedtem... de ilyen vagyok. Sőt, jobbára már érzelmeim sincsenek, kivéve néhány negatívat. Azok persze megmaradtak valamilyen szinten.


Szomorú... :(

2013. aug. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazából minden teljesen jól működik az életemben, barátok, suli, munka rendben, csak ez hiányzik az életemből, jó lenne végre megtapasztalni milyen is ez :)
2013. aug. 5. 20:13
 9/10 anonim válasza:

Ja, ÁLTALÁBAN (vannak kivételek) ezekből lesznek a kurv ák

/mindenkivel lefekvős férfiak. Én se tudok olyan rózsaszín ködös szerelmes lenni sajnos.

2013. aug. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igen előfordulhat,viszont kicsi rá az esély, volt már pár ilyen ember,volt egy ismerősöm aki 64 évesen hunyt el de sohasem volt szerelmes csak futó kalandjai voltak.
2013. aug. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!