Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tartják furának az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják furának az emberek, ha összejön 16 éves lány 20 éves fiúval, de azt nem, ha a lány 18 a srác pedig 28?

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem mindkettő pont ugyan olyan, de talán az 1. még jobb is
2013. aug. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semelyik sem fura.
2013. aug. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egyik sem fura :)
2013. aug. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem fura. 17 vagyok a párom 24 éves. Nincs ezzel semmi baj. Nagyon jól megvagyunk több mint 8 hónapja.
2013. aug. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán annyi, hogy a 18 éves nő már elvileg felnőtt, a 28 éves férfi pedig gyakorlatilag is már férfi. A 16 éves lány még "gyerek", diáklány akire nem biztos, hogy jó hatással van egy 20 éves férfi. De tudom, hogy vannak ellenpéldák, csak mondom, hogy mire gondolnak ilyenkor.
2013. aug. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Vannak pozitív példák erre, Szerintem egy 16 és 20 között nagyobb a "szakadék" általában mint egy 18 és 28 közöttinél. Bizonyos korban a 4év több tapasztalatot számít mint 10év.

A 16 még igencsak iskolás, nagyobb a valószínűsége hogy nem lesz tartós kapcsolat belőle, mert más az értékrend, felfogás, kevesebb ideje van, a szex se úgy megy ahogy a 20 éves fiú elképzeli és a szülők is beleszólhatnak a dolgokba...!! A 18 évesnek már nem szólnak bele, saját magáért felel, elköltözhet, suli mellett melózhat, nem csak a hétvégéken lehetnek együtt.

2013. aug. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

15.41. folyt.

Na meg igen, a hatás. A 18 évest nehezebb befolyásolni már, a 16 évest a szülők ettől féltik, hogy a 20 éves rossz irányba viszi a lányt. Teljesen más körökben mozog, hisz azt csinál amit akar, a maga ura.

2013. aug. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!