Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy picit őrült szituáció, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy picit őrült szituáció, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Helló. Úgy egy éve jártam egy lánnyal úgy egy hónapig, aki aztán eléggé kibabrált velem. (Nem feküdtünk le amúgy) Aztán megismertem egy srácot, aki az egyik legjobb haverom, szinte már a tesóm lett. Neki köszönhetően újra jóban lettem ezzel a lánnyal. Aztán mint később kiderült, haverom olyan jóban lett ezzel a lánnyal, hogy facen küldözgetett neki pár mezítelen képet, amelyekről a haverom tájékoztatott engem, és át is küldte a képeket. Szemet hunytam felette, majd pár héttel később értesülök arról, hogy ez a haverom meghúzta a csajt. Ezután a srác kijelenti, hogy ő nem akar tőle semmit, mert ő (mm a srác) össze akar jönni újra az exével, aki nekem megtetszett anno. Ezzel a helyzettel ti mit kezdenétek?
2013. aug. 5. 02:25
 1/8 A kérdező kommentje:
amúgy 18F
2013. aug. 5. 02:26
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Ilyenek a férfiak, meg a ri**ncok. Ha bírod a haverodat, akkor ne foglalkozz vele.
2013. aug. 5. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

tényleg elég fura az egész

hagyd a lányt, ebből már nem lesz semmi jó

2013. aug. 5. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A csajjal nem voltál együtt, tehát azt csinált, amit akart. Ha ezt akarta csinálni, hát ezt. Felszedni ezek után, nem szedném.

A haveroddal meg vigyázz. Oké, hogy azt írod, hogy szinte tesód, de nem ismered régóta. Ilyenkor azért illő szólni a másiknak, legalábbis, az én társaságomban szokás. (Bár az ismerőseim többsége nem kavar olyan csajjal, akivel a másiknak dolga volt/terve van.)

2013. aug. 5. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Húzd meg az exét!
2013. aug. 5. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 viktor123456 ***** válasza:
Megdugnék amit lehet. A többire sz*rnék. :-)
2013. aug. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
dugd meg a haverod anyját
2013. aug. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Muti azokat a meztelen képeket, hadd lássuk mi is! Jöhet akár privátba is!
2013. aug. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!