Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasimmal 1 éve járok és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimmal 1 éve járok és egy elég érdekes szituáció történt (lent ) mit tegyek?

Figyelt kérdés
mint már említettem 1 éve járok vele, és a tudtomra jutott nem rég h az egyik barátommal aki fiú és jóban van a pasimmal olyat beszéltek h a pasimnak tetszik az egyik legjobb barátnőm, és h minden vágya megbäszni meg h szakítani fog velem, hogy ők nyugodtan legyenek, de közben engem is szeret. szakítani akart velem ( én akkor még nem tudtam, másnap tudtam meg ) de mégsem szakított mert nem akart elveszíteni. amikor én ezt megtudtam amint találkoztam vele szakítottunk. nem tagadta, de amikor elment sírt ( én végigbőgtem a szakítást )nagyon rosszul érintette de nem tudom miért hiszen ő is szakítani akart velem de én ezek után nem tudtam hinni neki.most vissza akar szerezni és bebizonyítani, hogy engem szeret stb. elég jól megy neki. érdemes megbocsátani és újra járni vele?
2013. jún. 17. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze ameddig egy másik barátnődet nem akarja majd megdugni, persze ezt már nagyobb körültekintéssel fogja csinálni.
2013. jún. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
háát elméletileg már megbánta...
2013. jún. 17. 19:44
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

igen érdemes, csak akart szakítani azért nem szakított mert SZERET!!!

ne legyél már ilyen nyafogós p*csa

2013. jún. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, csak azért kellettél neki, hogy legyen valamilyen biztos pontja. Én nem fogadnám vissza a helyedbe, mivel az egyik pillantról a másikra nem fogja megváltoztatni a véleményét. Ha a barátnőd tetszik neki, akkor az is fog.
2013. jún. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éri meg... Aki ilyen határozatlan az nem szerethet igazán...
2013. jún. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én 6 éve vagyok együtt a pasimmal és én is sokszor gondolok a szakitásra, mert nagyon tetszik egy másik pasi, de nem tudom elhagyni mert szeretem, de akkor is elég rossz ez a szituáció, szerintem valami hasonló lehet a te pasiddal is
2013. jún. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát most nem mondom h minden erejével de 95%ban azon van h visszaszerezzen, de nekem olyan furi ez az egész szitu mert hiába mondja h szeret, ki nem tud hazudni?
2013. jún. 17. 19:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg azokat a csajokat akik már bele estek egy csajozógép pasiba. Tudták hogy milyen de a pali azt mondta hogy ő már megváltozott, kiélte magát, komoly kapcsolatot keres stb...
2013. jún. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!