Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belezugtam de nem tudom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezugtam de nem tudom, hogy csak szórakozik vagy neki is bejövök csak az adott szituáció miatt van így?

Figyelt kérdés
Barátom munkatársáról van szó. Eléggé félreérthetetlen megnyilvánulásai vannak, pl hosszan néz, egyértelmű beszolasok. Mikor rákérdeztem, hogy hülyének néz vagy miért csinálja ezt, élvezi, hogy bejön nekem? Erre ő: "nem vagy hülyének nézve és igen, élvezem, most hogy biztosan tudom még jobban. Majd megkérdeztem, hogy ő hogy érez irántam: "rég nem volt hatással rám senki...azt nem gondolhattad komolyan, hogy ez a hármas felállás működőképes kapcsolat lenne a jelenlegi megszűnését követően" Biztos én vagyok a naív, de akkor ne is reménykedjek ennek a fiúnak a szerelmeben?
2013. máj. 6. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne. És ha a barátodat nem szereted, akkor szakíts vele, ne kínozd.
2013. máj. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy az utolsó mondatban a saját félelmét fogalmazta meg, és arra vár, hogy győzd meg az ellenkezőjéről. Nem érzi, mennyire akarod őt. Most még a barátoddal vagy, ő pedig felvetette, hogy ha szakítanál vele, akkor őt választhatnád.

Csak ennyire merte megfogalmazni.:)

Ez az érzésem.

2013. máj. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szakíts szegény barátoddal.
2013. máj. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!