Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Belezúgtam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Belezúgtam egy házas férfiba.

Figyelt kérdés
Teljesen beleszerelmesedtem egy családapába. Tudom,hogy helytelen,de sajnos nem tehet róla az ember, hogy kibe esik bele. A kérdésem az lenne,hogy felejtsem el és lépjek túl rajta vagy próbálkozzak nála hátha ő is érez irántam valamit,mivel szokott velem flörtölgetni és a házasságáról úgy beszél,mintha megunta volna. Elmondjam neki,hogy én mit érzek? Nem vagyok családokat szétromboló típus,de kezdek komolyan belehabarodni. Ti mit tennétek a helyemben?

2013. ápr. 23. 22:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
felejtsd el.
2013. ápr. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én visítva menekülnék. Csak szeretőnek kellenél, miért akarsz ekkora fájdalmat?
2013. ápr. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
lehet,hogy megunta a házasságát,de azért az nem úgy működik,hogy "már nem izgi,vége"
2013. ápr. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Minden pasi unja a házasságot:DD
2013. ápr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
hajj felejtős!
2013. ápr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Te ahhoz a világhoz amibe bele szerettél rohadtul nem vagy felnőve, és azt se gondoltad át hány embernek cseszhetnéd szét az életét mert felizgultál:D a legszánalmasabb dolgok egyike, hogy még ezen gondolkozol is. 20/f
2013. ápr. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

a flörtölgetés meg nem igen kerül semmibe,

inkább keressél egy szabad férfit N

2013. ápr. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Heteske jól mondja, én sem mondhattam volna szebben ^^
2013. ápr. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ku*rvát érzékeltem..


remélem 1v1be agyonver a felesége téged...csak a fejed h ne sántíts xD

2013. ápr. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ribacn
2013. ápr. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!