Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom nem szokott megvárni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nem szokott megvárni evés után. Én reagálom túl vagy ez hogy működik?

Figyelt kérdés

most is felállt és kiment, én meg ehetek egyedül. Múltkor már említettem neki, akkor meg besértődött és pufogott.

Ez olyan nagy kérés hogy még üljön ott 5 percet? nem szeretek egyedül enni...sőt amikor elmondom mikor mi bajom van helyesel hogy igazam van aztán legközelebb mintha mi sem történt volna... én ezt komolyan nem értem, pedig mindig normálisan viselkedek vele és megcsinálom amit mond, nem vagyok p.csa sem..


2013. aug. 4. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Jó, hogy van valakid...
2013. aug. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%

kérd meg hogy amradjon ott. kibírsz 5 percet! mond neki

ha puffog, akkro hisztizz be valamin teis! ennyi. aznap nicns szex vagy többnapig iylesmi, hiddel hogy megfog várni utánna! :D

2013. aug. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
én mindig megvárnám a bnőmet ha lenne :D Szerintem alap dolog hogy nem hagyom egyedül :)
2013. aug. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Illetlenség, tehát nem tisztel. A párkapcsolat alapja, a kölcsönös tisztelet! Gondolkozz el, ő az igazi vagy nem...
2013. aug. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jahm, a szexszel zsarolás ilyen esetekben nagyon jól hat ránk.
2013. aug. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
mondtam neki, én is bevágom a pukkancsot akkor. kettőnk közül pont hogy ő bírja ki szex nélkül én meg nem
2013. aug. 4. 20:28
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

#4

Remélem téged azért fognak kivágni, mert a fogkrémes tubust középen, és nem a végén nyomod - vagy fordítva.

2013. aug. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
szexen kívül más ötlet?
2013. aug. 4. 20:30
 9/12 BlackSword ***** válasza:

Leülni, megbeszélni... Lehet náluk nem volt nagy családi esemény a közös kajálás... Málunk sem nagy esemény... Ráadásul, amíg edzésre jártam, és bőven este kilenc után értem haza, hát nem vártam el, h megvárjanak a vacsival... Főleg azért sem, mert anyum bizonyos okok miatt nem is ehet lefekvés előtt pár órával...


Na, szóval üljetek le, és mond meg neki, h neked ez igen is fontos...

2013. aug. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ő ilyen, ilyen is fog maradni

én már le sem ültem enni, minek neki jó így, gyorsabban el lehet pakolni,

a férfiak nem egyformák, valaki odaül és megvár, valaki nem,

ehhez Te tudod, hogy tudsz-e alkalmazkodni

2013. aug. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!