Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok ti egy új kapcsolatban...

Lányok ti egy új kapcsolatban (még szűz vagy) mennyi időt vártok a szexszel? Illetve előtte engeditek a pettinget? 19 éves

Figyelt kérdés
2013. aug. 4. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én olyan másfél hónapot vártam az eső szeretkezéssel volt barátommal. 20 voltam és elég érett, hogy tudjam már elég érettek vagyunk ahhoz, hogy másfél hónap elég legyen ehhez az intimitáshoz. Így akkor veszítettem el a szüzességem.
2013. aug. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kb 3hónapot várj.
2013. aug. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én nem időre megyek.

Ha kialakul, akkor van szex, ha nem, akkor nincs. Elkapkodni sosem fogom.

2013. aug. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1 hónap alatt volt petting

és 5. hónaptól pedig szex


17/L

2013. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én mindig is úgy terveztem hogy fél évet várok a dologgal legalább. Végül is kb másfél hónap lett belőle én se bírtam a párom meg végképp. De bíztam benne és nem is volt gond azóta is együtt vagyunk :)(már lassan egy éve)Ja igen és engedtem előtte a pettinget mégis jobb először ismerkedni a dologgal kóstolgatni mielőtt bumm bele a közepébe. Talán ez is számított abban hogy könnyebben hajlottam a szexre végül.
2013. aug. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Petting kb. kezdetektől volt, a szex pedig kb. egy hónap után.


Nagyon határozottan irányított, folyamatosan tovább és tovább lépett (de mindig csak addig, míg én is akartam), egészen az aktusig - előtte egyszer megkérdezte, hogy félek-e. Mivel igent mondtam, nem erőltette - pedig már nagyon kívánt -, aztán következőleg már inkább kíváncsi voltam, mint parás. :)

2013. aug. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az első fiúval, (akiről később kiderült, hogy életem legelhibázottabb döntése volt....) 19 évesen, 1 év ismeretség és 3 hónap járás után feküdtem le.

Petting a "járás" eleje óta volt ( előtte ugye ismertük egymást)

2013. aug. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
4-es 17l. Írod:1 hónap volt pett. az 5.hónaptól sex.kérdésem:közben 4 hónapig mit csináltatok? talán várakoztattad a fiút,had legyen energiája!
2013. aug. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

18 voltam, és egy hónap után volt először petting, majd 4hónap után szexeltünk először. Őszintén szólva én sokalltam azt a négy hónapot, de nem akartam én felhozni a dolgot, mégis csak a pasi dolga a kezdeményezés:D

De megérte várni:)

2013. okt. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!