Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom "megcsalt" a hátam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom "megcsalt" a hátam mögött! Mit tennétek?

Figyelt kérdés

"Megcsalt" a hátam mögött! Ma reggel megnéztem a facebookját (mert gyanakodtam) és beszélgetett egy csajjal, hogy azt a csókot még a nyár végén megkapja, és hogy "kefélni akar egy nagyot" és hogy lemegy hozzá, meg mittudomén... "Ezt akkor a sírba visszük", mert ha nem nézem a beszélgetést, sosem derült volna fény erre az egészre.

Írtam a közös beszélgetésükbe pár szót, aztán kikapcsoltam a telefonom, mert k*rvára nem voltam rá kíváncsi, hogy mit hoz fel mentségként...


Megbocsátottam neki, de leszögeztem, de ettől még mélységesen haragszom rá, és hogy ne várja el hogy megbízzak benne, ne csodálkozzon ha frigid leszek ezután. Kérdezte, hogy mivel engesztelhet ki...-.- Mondtam neki hogy IDŐvel, hogy újra tudjak valamennyire bízni benne.

Kérdeztem, hogy miért?! Nem vagyok elég jó? Megunt? Már nem vagyok elég? Mi van ha a cyberszexből idővel több lesz? De ő ezt nem gondolta komolyan, sosem tette volna meg, csak hülyítette a csajt...


Ő engem szeret, nem akar elveszíteni, neki én vagyok az egyetlen. Nos, én is szeretem őt...


Ő volt az utolsó ember, akiből ezt kinéztem volna... Bizonygattam, hogy ő nem olyan, sosem csalna meg, szeret, etc...

Hát, ennyire, még sosem csalódtam abban, akit a legjobban szeretek... :S


Mit szólnátok, ha a partneretek "cyberszexelne" egy lánnyal, csak azért, mert 170 km-re van, és nem tudtok találkozni?


2013. aug. 4. 14:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én szakítanék biztosan. Vannak rendes pasik is, bár keresni kell őket, de léteznek.

És sajnálom!

2013. aug. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egyértelmű h szakítanod kéne! csak szenvedés lenne neked ezek után.biztos nem szeret eléggé. sajnálom
2013. aug. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!