Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem akar semmit?

Figyelt kérdés
Kb. egy évvel ezelőtt ismertem meg egy srácot egy buliban, aztán jártunk.Sajnos nem sokáig, mert neki tanulnia kellett nagyon sokat, ezért inkább hagytuk egymást.Azóta én nem tudom elfelejteni.Volt azóta több barátom is, de senki más nem érdekel, csak ő.Neki azóta nem volt kapcsolata senkivel.November óta bulikban mindig oda jön hozzám, elkezd csókolgatni, meg ilyenek.Legutóbb mondta, h. aludjak nála, mert nem egy városban lakunk, és igent mondtam, de ott volt még egy bnőm is, így hárman mentünk el hozzá.Msnen szoktunk beszélni, nagyon aranyos, ha találkozunk az utcán is mindig oda jön hozzám.Sms-t mindig én írok neki, persze nem sűrűn, és arra is mindig válaszol, és egy csomó smilet használ, persze mosolygósat.Most vett motort, és irt smst, h. ha lenne kedvem, majd elvisz egy körre, csak szóljak.Nem tudom, h. télleg ilyen rendes gyyerek lenne, vagy lenne még esély. Pár hónapja azt mondta,h. nem akar engem még rosszabb helyzetbe hozni és most nem engedheti meg magának, hogy komoly kapcsolata legyen.Nem tudom, én nem akarom és nem is tudom elfelejteni.Már nincs esély, hogy újra összejöjjünk?Én úgy érzem, hogy nekünk még van jövőnk.Kérlek írjátok le a véleményeteket!!Már ezerszer elterveztem, h. elfelejtem, de amikor másal jártam, akkor is neki irtam smst és őt kerestem!!!El kell felejtenem?Vagy már később sem lehet semmi???
2008. jún. 27. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezek eléggé mellédumák, hogy nem akar komoly kapcsolatot meg ilyesmi. Nekem inkább az a véleményem, hogy ő maga sem tudja, hogy mit akar, vagy a másik helyzet, hogy nem akar semmi komolyat. Próbálkozz, ha nagyon szeretnéd, mást nem igazán tehetsz. De az, hogy nem igazán keres, ez sokmindent elárul... Szerintem nem akar tőled semmi komolyat.
2008. jún. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!