Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már veletek, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek, hogy egy csaj szexin néz rátok, és kiderül hogy nem akar tőletek semmit?

Figyelt kérdés

ezen töröm az agyam .hogy ő alapból mindenkire így néz(amit nem hiszek), vagy csak azért néz rám így mer bejövök neki

van hogy sokáig. már többször volt rá példa :D nem tudom mit lépjek. egy suliba járunk

18f


2011. szept. 19. 23:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
rám sehogy se néznek a csajok és így se akarnak tőlem semmit.
2011. szept. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
mi bánt ember? :\
2011. szept. 19. 23:29
 3/16 anonim ***** válasza:
Hetente 3x előferdül.
2011. szept. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Tajparaszt ***** válasza:
Valamit pedig lépni kéne...
2011. szept. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
igen volt ilyen, előző héten is hívtak magukhoz a lányok előző héten a szórakozóhelyen. kivételes este volt és 2lány is akadt(abszolúúte normálisak és nem pic*ák, és ezért meglepő a tettük)
2011. szept. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

..jah csak nekem a suliba jár . és már jó ideje ismerem, de nyár óta kezdtem el vele közelebbi kapcsolatba kerülni(mondjuk úgy több mint köszönő viszonyba)..

80%ban biztos vagyok benne hogy nem csak hülyít. de ott az a maradék 20% xd

2011. szept. 19. 23:41
 7/16 Tajparaszt ***** válasza:
Sz@rd le a 20at. Ha nem próbálod meg akkor 100, hogy nem sikerül.
2011. szept. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
igen igen. de ha meprgóbálom és a 20nak lesz igaza. akkor égés lenne mint a szar(bár ennyire csak nem csalhat a emberismeretem, viszonlyag jó emberismerő vgyok). a nővére osztálytársam..:\
2011. szept. 19. 23:48
 9/16 anonim ***** válasza:
ezért utáltam a gimit, mert mindíg vannak mindenféle kapcsolatok a sulibanXD hiába jött be jónéhány lány, csak nem akartam azt h ha esetleg nem jön össze, vagy vége van, akkor minden nap látnom kellene őket. tanácsom az, h próbálj meg vele kommunikálni, és ha abeszédéből is az jön le mint a tekintetéből, akkor azt a ki*aszott 20%-ot törötlük el, ok?:D
2011. szept. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Tajparaszt ***** válasza:
És ha összejön egy másik pasival mert te balf@szoskodtál az jobb mint az égés?
2011. szept. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!