Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem miért nincs pasim, mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nincs pasim, mi a baj velem?

Figyelt kérdés
14 éves leszek és még soha nem volt pasim...nem vagyok olyan szép de azért annyira ronda se.kb 163 cm 47 kg (vékony alkatú pedig rengeteget eszek) .Igazából az is baj lehet hogy nem nagyon járok el sehova de nem tudom hol lehetne ismerkedni. (Interneten nem igazán akarok)

2013. aug. 1. 09:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és tudom hogy a netes ismerkedéssel vigyázni kell ezért se nagyon merek..bocsi de képet nem hozok mert nem ismersz és nem külsőre kell ítélni.Nem azért akarok pasit mert másnak is van hanem mert örülnék egy kapcsolatnak, szeretném én is azt érezni hogy valaki mellettem vagy hogy valaki szeret..és nem görcsön akarom hogy legyen már végre ha kell akár több évik várok az igazira:) majd eljárok a barátnőimmel ha tudok csak nemrég költöztem el és messze kerültem tőlük (de már itt is vannak barátaim)
2013. aug. 1. 09:55
 12/14 anonim ***** válasza:
Gondolom, nagyok az elvárásaid.
2013. aug. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem, dehogy.Én egyáltalán nem olyan lány vagyok.A lényeg hoz azért szeressen aki vagyok:)
2013. aug. 1. 10:32
 14/14 anonim ***** válasza:
hidd el, eljön majd a te időd is :)
2014. febr. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!