Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem miért nincs pasim, mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nincs pasim, mi a baj velem?

Figyelt kérdés
14 éves leszek és még soha nem volt pasim...nem vagyok olyan szép de azért annyira ronda se.kb 163 cm 47 kg (vékony alkatú pedig rengeteget eszek) .Igazából az is baj lehet hogy nem nagyon járok el sehova de nem tudom hol lehetne ismerkedni. (Interneten nem igazán akarok)

2013. aug. 1. 09:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen még ráérsz ezen aggódni...
2013. aug. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Küldesz képet?
2013. aug. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mivel növésben vagy a szervezeted be tudja fogadni azt a rengeteg táplálékot.
2013. aug. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem kell aggódnom de szinte minden ismerősömnek van pasija(még a legrondábbnak is)és folyton hallgatom hogy ki mit csinál a pasijával..nagyon rossz érzés:(
2013. aug. 1. 09:25
 5/14 kismutyesz_ ***** válasza:
Pedigha ffélénk vagy akkor jobb neten kezdeni, de csak óvatosan. És ne keresd erőltetve, majd jön magától ;)
2013. aug. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 kismutyesz_ ***** válasza:
De ne azért akarj mert másnak is van. Legjobb ha szerelemre alapul a dolog. Ja és 15/f
2013. aug. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Küldj privátba képet!

Én szívesen ismerkednék. Az már egy jópont, h nem olyan vagy aki 13 évesen már nem szűz.

2013. aug. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Sir Sarcasm ***** válasza:
ez nem jelenti, hogy baj van veled..
2013. aug. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem 20 évesen volt először kapcsolatom, most vagyok 22 :) Nem direkt vártam eddig, egyszerűen így jött össze.

Nem érzem, h lemaradtam valamiről, SŐT!

Minél több rossz pasival találkozol előtte, annál jobban fogod tudni, melyik az igazi :)

2013. aug. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Szia..én is 14 leszek.én 170cm és 58 kg vagyok.amióta városba költöztünk,a suliba pár fiúnak megtetszettem (4).

egyik osztálytársam elég alacsony,de szebb nálam,én viszont karcsúbbb vagyok.Általában a fiúk többsége,a magas,csinos lányokat szemeli ki,de ez nem azt jelenti,hogy alacsony lányoknak később lesz pasijuk.Nem tudom,hogy te,hogy vagy vele,de most nyár van és hülye az,aki ilyenkor bent kuksol a 4 fal között.járj el a strandra,hívd el a barátnőidet valahova,menj el görkorizni vagy amivel sportolsz..Ha pedig közben meglátsz egy helyes srácot,próbálj meg szemezni vele,és ,ha ez megvolt,menj oda hozzá beszélgetni.

2013. aug. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!