Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs pasim, amikor tök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs pasim, amikor tök jó barátnő lennék? :- (

Figyelt kérdés

Jó, nem mondom, hogy tökéletes vagyok, de azért lehet engem is szeretni!

Külsőre duci vagyok, középmagas(170 cm körül), hosszú, világosbarna hajam, normálisan öltözködöm, az arcom nem az a tipikus arc, amire azt mondja mindenki, hogy gyönyörű, de pl. a szemeim szerintem szépek... Aztán belsőre mindig, és tényleg mindig kedves vagyok mindenkivel (kivéve a családomra néha kiakadok xd), van humoros, tisztelettudó vagyok, néha kicsit csendes, amikor szomorkásabb hangulatomban vagyok...

Barátnöként hũséges és odaadó lennék, bújós és cuki, amilyen most is vagyok. Életvidám és pozitív lány vagyok, a gyermeki énem erős. :p

De én úgy szeretem magam, és szeretném, ha más is szeretne, mert ez a kis lény abba a korba lépett, amikor már szüksége van egy másik lény gondoskodására és szeretetére, hogy életben maradjon. :-( De miért nem jön már? Minden nap erre gondolok, már fáj a szerelem hiánya, szeretném végre megtapasztalni én is.

17L


2013. jún. 30. 02:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre nemtudok válaszólni, de szívesen megismernélek :)
2013. jún. 30. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Dobj egy képet, kiváncsi vagyok.
2013. jún. 30. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert talán nem jársz el ismerkedni? Egyébként én is így vagyok ahogy te, csak hát sok lány a külsőt nézi leginkább. :/ 17/f
2013. jún. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha a 2-es válaszolónak küldesz képet akkor küldj nekem is (3-as voltam) :)
2013. jún. 30. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 miiizo ***** válasza:
100%
Szerintem ha kicsit ki mozdulnál és többet lennél társaságba lenne egy olyan fiú akinek kellenél,csak az a baj hogy ha így állsz hozzá gondolom az első alkalmat megragadod és az sose jó ki fognak használni :)
2013. jún. 30. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

17 évesen még ne temesd magadat. Eddig még nem talált rád a herceged, de ne kenődj el. Járj minél többet társaságba és legyél nyitott. Ne, vagy ne csak az interneten próbálkozz.

Egyébként érdekes, a fiúk valahogy megérzik, ha egy lány nagyon szeretne összejönni. És menekülnek előle, vagy kihasználják, de abból végül nincs köszönet.

2013. jún. 30. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Miért nincs társkereső topic? Ez egy profi hírdetés volt: kétszer is kértek képet. :)


Amúgy pedig biztos van valami, ami érdekel: pl. tánc, rajz, buli, matek... Na keress olyan helyet, ahol hasonló érdeklődésűek vannak, és ott próbálkozz!

2013. jún. 30. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2013. jún. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
mert duci vagy
2013. jún. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17%
keress olyan palit aki ugyanúgy dagadt és ronda mint te, tuti befogsz majd neki jönni (egy darabig)
2013. jún. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!