Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja hogy szeret, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja hogy szeret, ha közben meg nem akar találkozni velem?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác. 26 éves. Én két éve ismerem, de csak 3-szor találkoztunk ezalatt. 200 km-re lakunk egymástól. Ő azt mondja, nagyon elfoglalt, ezért nem volt ideje találkozni. Mindig megbeszéljük, hogy találkozunk, de ő előző nap soha nem hív fel, hogy időpontot is beszéljünk meg. S ilyenkor mindig eltűnik pár hétre. Aztán egyszer csak megint felhív. Kb fél éve már mondta azt is hogy szeret, s hogy ezt tényleg komolyan mondja. Ha meg én nem mondom neki hogy szeretem, akkor szinte ő van felháborodva, hogy én miért nem mondom neki. Idáig szép és jó, telefonon nagyon jól elhumorizálunk,meg minden, de találkozni meg ugye nem akar. Tetszik a lányoknak(leginkább a viselkedése miatt), s ő is szereti szédíteni őket. Csak azt nem értem velem miért csinálja ezt?! Már mikor éppen kezdeném elfelejteni, akkor újra előkerül a semmiből, s elmondja hogy szeret. Az elején még nagyon szerettem volna hogy szeressen, s az enyém legyen, s csak az enyém. Ez kicsit ma már alább hagyott. De mégis érdekelne, hogy valakinek van valami ötlete, hogy miért csinálja ezt???

24/l


2009. okt. 23. 16:41
 1/7 anonim válasza:
szia sajna én is ugyanebbe a helyzetbe vagyok csak pár honapja nem két éve.lenne kedved esteleg privibe erről beszélgetni???
2009. okt. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is hasonló helyzetben vagyok, én sem értem, miért csinálja :S:(
2009. okt. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
de ha nem szeretnek mindeket akkor miért nem mondják meg de viszont ha meg keresnek akkor minden ok én ebbe már bele bolondulok :S
2009. okt. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én sem értem az egészet, de már lassan belebolondulok. Még esetleg arra gondoltam, hogy félne valamitől?! Vagy tényleg ilyen nagy távolságot jelent egyeseknek kb 150-200 km távolság?? Én sokat utazok, nekem ez fel sem tűnne. De ráadásul, mindig úgy beszéljük meg hogy én mennék hozzá, s lenne egy külön kis kuckó is , ahol el tudnánk lenni, szóval még ezek sem lehetnek kifogások.
2009. okt. 23. 17:32
 5/7 A kérdező kommentje:
Én már arra is gondoltam, hogy elmegyek a hozzá közeli nagyvárosba, s akkor felhívom váratlanul, hogy na itt vagyok, s jöjjön ide. Mit gondoltok erről? Megtegyem? Vagy csúnyán hoppon maradnék
2009. okt. 23. 18:28
 6/7 anonim válasza:
nah ezt én is megcsináltam nincs msned?ott részletesen tudnánk beszélni erről.nekem ma reggel irt amugy :S
2009. okt. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én azt tudom tanácsolni, hogy ne fuss utána!

Lehet, hogy csak játszik veled, lehet, hogy nem !

Ha te szeretnéd, hogy több legyen ez mint barátság akkor beszéljétek meg..egyenesen kérdezz rá hogy mit szeretne..:)

Sok sikert!

2009. nov. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!