Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezdeményezzek még,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményezzek még, Élőben leszólitsam? Olvass tovább plzzz! Naon kéne a segitség!

Figyelt kérdés

Hmm..van 1 fiú,akivel 1suliba járok,és tesóm osztálytársa.Nagyon megtetszett,és myvipen,iwiwen,meg msn-en is felvettem.Már beszélgettem vele msn-en,meg mondta,h ő msn-en szinte sosincs fenn.ÉLőben pedig nem mehetek oda hozzá szimplán bezsélgetni,mert haverjaival lóg mindig szinte( sokszor tesómmal együtt),és tesóm nme nézi jó szemmel,h nekem ő tetszik.És szerintem az elején érdeklődött utánam(aki tetszik),mert kérdezgetett tesómtól rólam.Élőben leszólitsam 1x,vagy beszélgessek vele élőben,vagy mivel kezdjem? :) kössy előre a válaszokat!!

hellóóka :)


2009. okt. 23. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
rángasd be a fiú wc-be és smárold le, utána biztos komálni fog :D
2009. okt. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én így csináltam csak üres terembe huztam xĐ meg elötte megkérdeztem akar-e smárolni xĐ
2009. okt. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Háát sztem elég elvetemültnek nlzne,ha berángatnám,és lesmárolnám :DVagy csak simán vegyem rá, h1x beszélgessünk már suliban is? :D És msn-en szerintetek mien témákról beszélgessünk,h megtaláljuk aközös hangot??

kössy elpre is a válaszokat

PuXxX

2009. okt. 24. 12:46
 4/11 A kérdező kommentje:

Háát sztem elég elvetemültnek nÉzne,ha berángatnám,és lesmárolnám :D Vagy csak simán vegyem rá, h 1x beszélgessünk már suliban is? :D És msn-en szerintetek miLYen témákról beszélgessünk,h megtaláljuk a közös hangot??

kössy elpre is a válaszokat

PuXxX

(KIJAVITOTT VÁLTOZAT :D )

2009. okt. 24. 12:48
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor ne smároljad hanem szopjad ez ilyen egyszerű!
2009. okt. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
plz értelmesebb válaszokat,amik segitenek is. :D LEhetőleg ne extrémet:D hanem,h megszólitsam suliban,vagy sms vagy mit? :)mert tanácstalan vagyok ezzel kapcsolatban :S:S IRjatok!! :)
2009. okt. 28. 21:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Sztem mond meg neki hogy szeretnél vele élőbe is dumálni/talizni!puxx
2009. okt. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy a fontos: ne hagyj neki üzenetet! mert az nagyon gáz xD nekem már egyszer hagyott lány üzenetet és fuhh alig bírtam elolvasni! Haveromnak is hagytak már de ő felolvasta az osztálynak xDD
2009. okt. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem menj oda a tesodhoz ha vele van kezdj el vele flőrtőlni aztán vagy észreveszi vagy ha nem akkor meg rád se néz...
2009. okt. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
lehet leakart koptatni azzal a dumával hogy sosincs fent és ezt szoktam használni de ha valóban érdeklődött rólad lehet hogy tetszel neki de szerintem ha már öregebb ez a fiú mint 14 akkor tud kezdeményezni nem kell lerohanni mert azt nem veszi egyik fiú sem jó néven ha tapadnak a csajok persze jó érzés de nem szerelmet táplálni
2009. okt. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!