Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek felszínes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek felszínes nővel, akinek a külső számít inkább?

Figyelt kérdés
2013. júl. 27. 15:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha az én külsőm megfelel neki, és az övé is nekem, akkor simán.

Nem az a baja az embereknek hogy soknak csak a külső számít, vagy az a fontosabb, vagy akármi, hanem hogy Ő nem felel meg azoknak a külső elvárásoknak.

2013. júl. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én elég helyes vagyok volt nő akinél láttam, hogy inkább a külsőm miatt jött volna velem össze, ezért gyorsan pattintottam is le.
2013. júl. 27. 15:11
 3/14 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, szóval bocs, hogy válaszolok, de...

Oké, nekem is száít a külső,hogy jól nézzen ki a partnerem, vonzónak találjam, de mit számít a kinézet, ha személyiségileg nem kedvelem? És már tapasztaltam, hogy egy őrülten szexis fiú, mindenkinek tetszik, de személyiségileg baromi unalmasnak, fárasztónak találom.. És így már nem is vonzó számomra.

Amúgy a számomra vonzó pasikat mások általában átlagosnak titulálják, szóval bem a kigyúrt, modellfiúk a gyengéim. :)

2013. júl. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

3as, azt azért ne felejtsd el, hogy a legtöbb ilyen kérdésnél egy nem épp sok csajt ismerő pasi van, aki nem talál magának senkit...

Amúgy meg érdekes, nekem is a többi férfi számára átlagos nők a szépek...

Sokszor el felejtik, hogy a külső meg kell hogy legyen, mert kell a fizikai vonzalom, aztán jöhet a belső.

A bunkók miatt sokan lesérülnek lelkileg, de ha azt írja egy csaj, hogy bocs, de nem jösz be, azon nem fogok sértődni.

De ha fújjog, meg ilyenek, vagy vissza se ír, azon biztos...

Épp ma randiztam egy csajjal, aki szerint jól nézek ki, és a lelkem is nagyon jó.Mondjuk ő alapból haver volt, így kb ismer egy kicsit...

És volt akinek a nem válaszolós pasi vagyok.

Szóval lehet egy teljesen felszines egyedi ízlésű csajjal is összejönni, ha akarok, és találok olyat .

2013. júl. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha jól néz ki, de egy alpári tajparaszt, akinek az intelligenciahányadosa súrolja a 3-at, kösz nem.
2013. júl. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Minden nő felszínes, tehát v ez, v a cölibátus.
2013. júl. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nem jönnék össze egy ilyen nővel, mert nagyon ronda vagyok és kövér :D
2013. júl. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

attól függ ki mit akar a másiktól?

szex, akkor van akinek elég a külső, bár szerintem ez kevés

ha rendes kapcsolatot, akkor a belső mindennél fontosabb

2013. júl. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
6-os köszönjük az épületes tartalmas hozzászólásódát, általánosítással.
2013. júl. 27. 15:36
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, általánosítás, de attól még igaz.
2013. júl. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!