Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen módszerekkel lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen módszerekkel lehetne letörni kicsit a barátom szarvát?

Figyelt kérdés
Úgy értem,túl magabiztos, felvette a tipikus férfi szemléletet, hogy "enyém a nő, nem kell magam törni". Szeretnék 1-2 ötletet kérni, hogy gondolkozzon kicsit el, és bizonytalanodjon el. Gondolom, értitek, és normális válaszokat kérek szépen. Azt hiszem, én többet adok ebben a kapcsolatban, mint ő. Szeret engem, de azt gondolja, ez magától értetődik.
2013. júl. 25. 08:26
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem kell nyalni a cipőmet. Csak annyi, hogy ez másfél évig úgy működött, hogy egyenrangú felek voltunk, kölcsönös alkalmazkodással és odaadással. Az én odaadásom és korrektségem úgy látszik, mégse vált be, mert megkockáztatom, hogy már visszaél vele. Talán azért, mert nem kell pedálozni, "adott" vagyok. Nincsenek nagy elvárásaim, csak annyi, amennyit én adok.
2013. júl. 25. 09:27
 12/13 zoliba' ***** válasza:
úristen te hány éves vagy? Elmúlt az udvarlási időszak. Ez olyan,h ti is a kapcsolat elején mindennap lesz@ptátok a barátotokat,aztán csökken. Mikor minden jó,akkor miért kell nekiállni keverni?
2013. júl. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Sajnos az első kapcsolatok sorsa ez. Legkönnyebben a saját hibájából tanul az ember.

Ha egyke vagy elválsz szülők gyermeke, akkor hajlamosabb az ilyen viselkedésre.

Először próbálj egy kicsit többet beleadni, hátha ez segít. A követelőzés nem szokott célra vezetni, mert senki sem örül annak, ha elmondják neki, hogy valamit rosszul csinált.

2013. júl. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!