Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen módszerekkel lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen módszerekkel lehetne letörni kicsit a barátom szarvát?

Figyelt kérdés
Úgy értem,túl magabiztos, felvette a tipikus férfi szemléletet, hogy "enyém a nő, nem kell magam törni". Szeretnék 1-2 ötletet kérni, hogy gondolkozzon kicsit el, és bizonytalanodjon el. Gondolom, értitek, és normális válaszokat kérek szépen. Azt hiszem, én többet adok ebben a kapcsolatban, mint ő. Szeret engem, de azt gondolja, ez magától értetődik.
2013. júl. 25. 08:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%

elég baj, ha ezen agyalsz...egy férfi legyen magabiztos, és határozott...bár lehet még a te korodban nem ezt értékelik a lányok még!

majd idővel rájössz.

2013. júl. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Első körben azt tanácsolnám, hogy ne "módszerezz". A nőknek eszébe jut egyáltalán az, hogy először leültesse az embert és komolyan elbeszélgessen vele? Mert nekem hatott, sajnos beleesik az ember ebbe a hibába. Ha az se működik de szerinted megér ennyit, éreztesd vele hogy elveszíthet, na az eléggé fejbe tudja ...... az embert.
2013. júl. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%

Én vagyok az egyetlen aki már képtelen megérteni a nőket? Most akkor már bizonytalan pasit akarnak és a magabiztosság a taszító vagy mivan?

A válaszom az, hogy beszéld meg vele a dolgot. Mondd meg neki, hogy vegyen vissza.

2013. júl. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatban az őszinteség és bizalom alap dolgok.Ne taktikázz,ne játsz.Beszélj vele és bátran mond el neki,hogy mi fáj,mit érzel.
2013. júl. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A magabiztosság persze, hogy pozitív tulajdonság, nem azzal van nekem bajom! Csak neki pl. tök természetes, hogy én többet alkalmazkodom, mint ő, több apróságot, elviselek, mert tudja, hogy imádom. És ha szóvá teszek valamit, abból mindig vita van. Így értettem.
2013. júl. 25. 09:07
 6/13 A kérdező kommentje:
Szeretném, ha kicsit jobban kimutatná, hogy szeret. Ne legyen magától értetődő!!
2013. júl. 25. 09:08
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
nektek nőknek aztán meg lehet felelni, ha vmi rendben megy akk találni kell egyből vmit amibe bele lehet kötni. Lehet a pasid csak így tudja kimutatni h mennyire szeret téged te meg lehet jobban tudod. válassz magadnak olyan párt aki ha pukizik előtted bűnt követ el és ezért tisztára kell nyalnia a cipődet.
2013. júl. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem itt kezdett megromlani anno az exemmel a kapcsolatom. Próbáltam vele beszélni, de minden csak rosszabb lett. Ha ez csak egy baki a párod részéről, akkor van esély, ha viszont ilyen a személyisége, akkor vagy elfogadod, hogy mindig csak második maradsz a sorban, mert ugye ő az első, vagy lelépsz és keresel egy érzelmesebb palit.
2013. júl. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Itt néhány válaszoló nagyon gáz...
2013. júl. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha meg visszavesz a pasid, otthagyod, mert már nem olyan izgalmas.
2013. júl. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!