Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek népszerű a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek népszerű a suliban, kultúrált módszerekkel?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:

legyel dokelnok

de ahhoz hogy as legyel jeloltesd magad

pofazz a dokosokkel

jarj kelj veluk stb

nalunk ö a legnepszerubb as elnok

de egy gyöker....

2013. febr. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Általában tényleg népszerű társaság a D.Ö.K., de nem a legjobb választás rajtuk lógni!(én is az vagyok, és ha néhány diák ránkszáll, akkor azt általában megilletik az idegesítő jelzővel). Én addig hajtom magam amíg el nem érem, amit akarok. Te is tedd ezt! Javaslom, hogy ragadd meg az összes alkalmat, ahol szerepelhetsz, de csak azokat amikhez van is tehetséged, márpedig mindenkinek van valamihez, találd meg a magadét! Kezd az osztályoddal, és barátkozz össze akivel csak tudsz, azaz kedveskedj, érdeklődj irántuk meg ilyenek, de csak mértékkel. Sok kicsi sokra megy! Ha lány vagy: Öltözködj trendin, ezt nem úgy értem mint ahogy néhány buta lány manapság(kiteszik a melleiket, kihívóan rövid szoknyák, halálra mázolt kép), hanem ízlésesén. Én általában csőfarmert, meg valami csinosabb, nőiesebb felsőt hordok, meg színes, nem olyan hivatalos kinézetű blézert hordok, és csak szempillaspirált teszek fel, kiengedem a hajam. Ha fiú vagy: semmiképp ne hordj melegítőalsót, ultra gáz.. a lányoknak általában bejön, ha egy fiún fehér felső van, úgyhogy bátran hordj több fehér cuccot mert az "dögös", valamint tornacipőt. Mást ezzel a témával nem tudok mondani mert nemvagyokfiú.Látszódj mindig határozottnak és ne látszon rajtad a bizonytalanság. Tanulj jól, figyelj, hogy most éppen milyen témára vannak ráakadva a többiek, pl.:film, zene,meg ilyenek. Mosolyogj! Ettől is szimpatikusnak tűnhetsz! Gondolj arra, hogy kemény vagy és nem kell segítség ahhoz, hogy elérd a vágyad. Egyenlőre ennyi jutott eszembe, sok sikert, ha tényleg az a vágyad, hogy rajtad csimpaszkodjanak
2013. júl. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Még mindig én vagyok!

U.I.:nem kell népszerűnek lenni ahhoz, hogy boldog életed legyen!:) Remélem elég kielégítő választ adtam:)

2013. júl. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2/3 .. MELODY te vagy az ? XDDDD
2013. szept. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!