Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit mondjak neki? Egyáltalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki? Egyáltalán mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még májusban összejöttem egy fiúval.Ő falusi , én városi így csak hétvégéken találkoztunk.Kb 3 hetet jártunk , aztán szakítottunk. Most itt vagyok abban a faluban , ahol ő lakik egész suli kezdésig. Újból összemelegedtünk és tegnap este kibékültünk , de én nem érzem jól magam. Nemtudom miért , egyszerűen aggaszt a gondolat is , hogy vele vagyok és ez így volt akkor is mikor együtt voltunk legelőre (most gondoltam hátha nem lesz így). Semmi érdekes sincs benne , egy átlagos pasi , ha jól meggondolom nem is tetszik. Tudom , most egy hűlye,meggondolatlan ri.banc vagyok , nemtudom miért békültem ki vele , de egyszerűen nem tudom mit tegyek. Valakik itt a faluba szerveztek egy kirándulást ahova én is megyek. Addig győzködtem tegnap este , hogy jöjjön , hogy a tábor helyett (ahova szeretett volna menni) ide jön , velem. Tegnap még jó ötletnek tűnt , ma már nem.

Nemtudom ezek után mit tegyek. Szakítsak vele , mert én így nem vagyok boldog , úgy érzem ez csak egy teher a vállamon...de mégis , ha szakítok mit mondjak neki?

Segítsetek légyszives!


2013. júl. 24. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
szépen nem meg bántóan elmondod neki az érzéseidet!(amit ide leírtál nekünk)
2013. júl. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De nem tom ezen mit kell ám segíteni. Mi is csak annyit tudunk mondani, amit te is tudsz, hogy: elé állsz, és megmondod, hogy nem akarsz vele kapcsolatban lenni, mert nem szereted, sőt elég semlegesnek érzed magad.
2013. júl. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De tuti megfog bántódni , már egyszer ugyan ezt eljátszodtuk..
2013. júl. 24. 11:43
 4/7 anonim ***** válasza:
megbántódik az biztos de ez így nem lesz egy kapcsolat!
2013. júl. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak nem fogja megérteni. Én sem érteném, hogy egyik nap könyörög, hogy menjek vele másik nap meg elküld a fenébe mert már nem is akarja, csak púp vagyok neki a hátán.

Hagyd őt békén és keress mást! Csak finoman fogalmazz neki majd, hát azt amit leírtál ja mi mást mondhatnál. Csak ne hülyítsd szerencsétlent!

2013. júl. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor ideje tanulnod a hibáidból! És ha megbántódik? Igen, meg fog, de akkor is csak ezt teheted. Ennyi.
2013. júl. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudd le egy nyári kalandnak és ennyi...
2013. júl. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!