Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjak majd nemet neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zéró. kérdése:

Hogy mondjak majd nemet neki?

Figyelt kérdés

A baratommal 2 eve vagyunk egyutt, es fel eve az megy, hogy meg fiatal, nem elte ki magat, es hogy ki akar probalni mast is. Ezek mellett mondja hogy szeret, es latom is rajta, de szerintem inkabb mar csak kotodes..nem tudom. Most megint ilyen mosolyszunetet tartunk, o mas lanyokkal flortol, de en nem erzem ugy, hogy jelenleg kepes lennek ra. Meg nagyon szeretem, es hianyzik, minden este sirva alszom el, es napkozben is ha ra gondolok, sokszor elkap a sirogorcs. :(

Na de az a lenyeg, hogy ezt nem most jatsszuk eloszor, kb a 3-4-ik...es a vege mindig az volt, hogy 2 het utan jott, hogy mennyire hianyzok neki, es szeret es blabla, en meg tulsagosan szeretem/szerettem, hogy nemet mondjak. Nem akartam megbantani, es hat nekem is jo volt visszakapni ot. Igy visszagondolva bar nemet mondtam volna, de most megint ugyanaz az eset, es 3 het nem kell elteljen es erkezik. Egyebkent meg is mondta, hogy o csak szunetelni akar, kiprobalni valami mast is, mert mindketten elsok voltunk egymasnak, es mi van ha 20 evesen rajon, hogy 1 lanyra pazarolta a gyerekkorat...nem tudom mit kene tegyek. Olyan megalazo nekem, es tudja, de megis mindig megbant.. en pedig hulye vagyok es megbocsajtok neki. Utobbi ilyen mosolyszunetes alkalmakkor is 3x volt hogy buliba vagy kirandulason mas lannyal csokolozott, de akkor meg azzal jott hogy nem voltunk egyutt. Es en most jovok ra, ahogy irom ezt, hogy mekkora okor vagyok, hogy visszafogadtam. Es latom, hogy most is edesen konyorgi magat vissza majd, engem meg ellep a rozsaszin kod, es megint vegigjatsszuk ugyanazt. Segitsetek valahogy, jo? :(


2013. júl. 23. 12:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Dobd ki ha nem tud téged értékelni!
2013. júl. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az van hogy a fiú egy ordenáré paraszt, de valahol igaza is van.
2013. júl. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha vissza akarja konyorogni majd magat legkozelebb akkor gondolj majd arra amivel megbantott teged es h neked mennyivel jobb lesz neked nelkule. Csak kihasznal teged!
2013. júl. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy igaza van abba, hogy mi van ha kesobb rosszabb lesz, de most megint el fogom felejteni, hogy milyen rossz nelkule, es megint jon, hogy szeret, nem leszek kepes nemet mondani, mert annyira imadom..pedig azt kene. De hogy? :( es az a baj, hogy az egesz csalad joban van, es nem csak tole, de ettol az egesztol nehez lenne megvalni. :|
2013. júl. 23. 12:12
 5/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? x)
2013. júl. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
16...es o is. Es ez a baj. Eleg gyerekesen viselkedik sokszor. Olyan rosszul erzem magam..:(
2013. júl. 23. 12:53
 7/11 anonim ***** válasza:
16? édesem...most lehet keményen fog hangzani, de addig dobd ki, amíg még nem lesztek idősebbek. Fiatal vagy, friss és egy csomó pasi vár rád. Szerintem hozzád érettebb 17-18 éves srác illene. Hidd el...jobb lesz ha nem fogadod vissza :)
2013. júl. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
olyan igazad van utolsó, hogy most amíg nem késő..és nem hangzik durván...sőt. ez a baj...hogy nehéz, mert odavagyok a hülye fejéért..:(
2013. júl. 23. 22:52
 9/11 anonim ***** válasza:
7es vagyok. Elhiszem, velem is volt ilyen, de aztán jött más, akivel még most is együtt vagyok és nagyon szeretem és ő is engem. Olyat találj, aki nem hagy ott, hogy utána visszasírja magát, mert épp nincs más. Hajrá :)
2013. júl. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Aha.. és abba nem gondolsz bele, hogy a másik lányokkal mit csinál? Te mit szólnál hozzá ha egy lennél a sok közül. Honnan tudod, hogy nem az vagy? Vagy csak bemeséli, hogy szeret amikor épp nincs kivel d.ni... Kelj már fel ember! Egy tipikus kanos köcsög a barátod és kvára lesz.rja mi van veled. Ha érdekelné, nem más lányokat k.rogatna.


De most komolyan.. mit vársz egy 16 éves serdülőtől akit a hormonjai hajtanak és rohadtul nincs még tisztában a világ dolgaival, főleg nem azzal mi a szerelem, szeretet és egy komoly kapcsolat. Azt sem értem igazán hogy a lányok miért erőltetik mér kb. 13 évesen, hogy kapcsolatuk legyen. A mi időnkben talán ennyire még nem volt gáz a helyzet. A sarkadra kell állnod. Más lehetőség nincs, különben ez így fog menni végtelenül. Ő élvezi a helyzetet és mivel megteheti, ki is használja. Csak te változtathatsz. Ne aggódj, lesz aki szeretni fog, igazán. Nem úgy, mint ő.


23/F

2013. júl. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!