Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandóan veszekszünk és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan veszekszünk és ezért most már hazudik is, mit csináljak?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, párommal eljegyztük egymást.

Állandóan veszekszünk, lassan már minden nap, nem tudom miért, néha arra sem emlékszem, mi volt az oka.

Ennek következtében egyre kevesebb dolgot mond el nekem (munkahely váltás, új előfizetés, stb), amit én úgy érzek, meg kéne osztani egymással, ha közös jövőt akarunk.

Utólag kiderülve aztán még nagyobb a balhé, ha ígéretet teszek, hogy nem hajcihőzök, csak mondja el, akkor sem hajlandó rá (vagy nem hiszi el, nem tudom). Így még kevesebb dolgot mondd el, én még jobban kiborulok, és egyre távolabb kerültünk egymástól.

Hogy tudnám megállítani ezt az ördögi kört? Nem akarom elveszíteni.


2008. jún. 26. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

szia!

ültesd le magad mellé, legyen egy szabad órácskátok egymásra, és beszéljetek át mindent, töviről hegyire, ez a legjobb megoldás. Egy kapcsolat két emberen múlik-szokták modnani-és igaz is. Nem írtad miért szoktatok összeveszni, de valahol te is hibás vagy ebben. Próbálj egy kicsit jobb irányba változtatni, mert tényleg, így nem mehet tovább. És ha látja rajtad a vőlegényed hogy igyekszel miatta, a kapcsolatotokért, hidd el ő is máshogy fog viselkedni. Hisz a hazudgálás szerintem egy védekező mechanizmus nála. Kérdezd meg konkrétan miért tezsi ezt, és ha már tényleg semmi esélyt nem látsz arra hogy jobban jöjjetek ki egymással, akkor nincs mit tenni... szakítás.

2008. jún. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szia:) sajat peldamat szeretnem elmondani, hatha segit...a parommal 10. honapja vagyunk egyutt...nagyon szeretem, es o is engem...nem mondhatnam h tudok meg 2 embert akik igy szeretik es ragaszkodnak egymashoz ahogyan mi...de az a helyzet, hogy mi is majdnem minden nap veszekedunk, az idon, vagy barmi mason ami epp aktualis...a lenyeg az h olyan dolgokban is belem kot amiert en nem vagyok hibas, a heten tegnap mar harmadszor csinalta velem, es megmondtam h lassan elegem van ebbol, es gondolkozzon el kicsit a dolgokon...mondtam neki h lassan mar azert is en lennek a hibas ha leszakadna az eg...es tenyleg igy van...belatta h igazam van...en ott rontottam el, h kezdettol fogva mindent ugy probaltam csinalni ahogy o szerette volna es mostmar nem tettszik ha vmi nem ugy van ahogy o szeretne...viszont azt is elmondtam neki tegnap h az elet nem igazsagos, es jo hogyha hozza szokik.

szerintem nalatok az a megoldas h oszinten amit ide leirtal elmondod Neki is...es ne szepits rajta mert akkor megint nem er az semmit...ha nem akar meghallgatni akkor mond meg h igy nem megy neked tovabb...es vagy meghallgat vagy akkor nincs mit kezdjetek egymassal. szerintem ha oszinten IGY elmondod amit ide leirtal akkor megfogadja, rajon h tenyleg fontos neked. viszont ha tovabbra sem valtozik semmi akkor nemtudom mi valtozna azzal ha osszehazasodtok...egy kapcsolat alapja az oszinteseg es az h MINDENT meg kell beszelni...es ez nem kozhely, ez igy is van...ha nekem nem mondana el valami ilyet (pl munkahelyvaltas) akkor egy darabig biztos egyedul setalgathatna az utcan...minden dolog ami vele tortenik az az en dolgom is, es forditva is...nekem nincs olyan lepesem amirol ne tudna a parom es szerintem ez igy van jol...remelem sikerul megbeszeljetek, meg nincs veszve a dolog!!! UDV remelem segitettem

2008. jún. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

de jó lenne, ha így menne, az a baj,h már mindent elmondtam ezzel kapcsolatban, h mi bánt, h minkéne változtatni, én el is kezdtem, pszichológushoz is mentem, tudott is róla, és éreztem, h tényleg változtam, de ő...mintha azt várná, h jó, akkor én már csinálom, amit kell, és most ő karba tett kézzel ücsörög, megkérdeztem ő miért nem tesz semmit, azt mondta, h "próbáltam"!

Telhesen kivagyok, nem hajlandó megérteni, csak saját magával folalkozik!

2008. jún. 26. 20:19
 4/7 A kérdező kommentje:
bocsánat a helyesírási hibákért, csak kissé elpityeredtem ezzel kapcsolatban nem szeretnék csúnya kmmenteket, hogy hát biztos meg van az IQ szintem...
2008. jún. 26. 22:52
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne baszogasd minden szarért, ne veszekedj vele minden faszságért, és akkor majd elmeri mondani a dolgait, hogy mi történt vele.
2008. jún. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

utolsó válaszolónak:

1: létezik normális nyelv is, nem szeretem ezt a trágár stílust.

2: nyílván nem azért írtam, mert kivétel nélkül mindig én kezdem a "baszogatást". Ez a dolog kedves válaszadó kölcsönös, és ugyanúgy benne van mindkét fél is.

Továbbra is várok válaszokat,amennyiben még olvassák a kérdésemet.

2008. jún. 27. 23:23
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Teee! Hát hogy beszélsz a kommentedben? Nem szeretem ezt a trágár stílust!
2008. jún. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!