Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg vége kell hogy legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vége kell hogy legyen?

Figyelt kérdés
A párommal 4éve vagyu nk együtt. Nem vagyunk összeházasodva. Van egy 7hónapos kisfiunk akit nagyon imádunk!! DE mi a párommal szinte minden nap órákig veszekszünk apró dolgokon. Még mielőtt kismami lettem volna,megcsaltam. SAJNOS! Azt hittem megbocsájtott,de úgy látom mégsem. Ezen is elég sokat veszekszünk még. Volt már olyan hogy annyira rossz volt a helyzet hogy a végén már azt mondta hogy lehet hazaköltözik az anyjáékhoz és hogy csak a gyerek miatt van velem. Van valami tippetek? Nem akarom elveszíteni! Menthető még ez a kapcsolat? Én 20vagyok,ő 27.
2008. jún. 26. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

a gyerek miatt van veled csak? na akkor engedd, szánalom elég szar ügy.

a gyerek miatt szar duma, a gyereket a veszekedés megviseli. van egy barátnöm akinek van egy 9 éves gyereke, a gyekeket láttuk leépülni az évek során, egyre debilebb, szófogadatlan és tisztelet egy szikra nincs benne. a szülök állndó marakodása (csak a gyerek miatt vannak együtt) tette ilyené. a gyerek szerencsételn a szülei áldozata lett.

2008. jún. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Őszitnén szólva nem tudom. De azt talán segítene ha egy napra vigyázna valaki a gyerekre és ti meg leülnétek és beszélnétek. mondjuk menjetek el szabadba kirándulni a gyerek nélkül. minden kismamának és kispapának kell a kikapcsolódás. Lehet, hogy csak ez az oka, hogy régen figyeltetek csak a másikra. Nálnukn ha nagy a feszültség,mert mindenki fáradt akkor beszokott válni, hogy a kettőből csak a kcis 4 hónapos marad velünk a nagy meg elmegy htévégére anyukámékhoz. Utána egészen más a világ.

Drukkolok.

2008. jún. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a párod dolgozik,így nappal egyedül vagy otthon,kérd meg a szüleidet vagy anyósodékat hogy vigyázzanak egy du. a gyerekre vagy max. estig vagy éjszakára ha nem szoptatsz és persze ha elmarad a gyerkőc!Csinálj vmi finom vacsit és meghitt hangulatot,gyertyafény, szép teríték és magadról se feledkezz el!Öltözz a legszexibb ruhádba kis smink és így várd haza a párodat!Biztos meg fog lepődni még ha nem is mutatja ki,előre jelezd hogy nem akarsz semmi féle veszekedést ma este csak meghitt és őszinte beszélgetésre vágysz!Aztán vacsi közben mondd el neki,hogy mennyire szereted és mennyire fontos a számodra és hogy te már nagyon rosszul érzed így magad és hogy nem szívesen veszekszel vele és próbálja elfelejteni azt a félrelépésedet amit már egyszer megbocsájtott mert már 1000x megbántad,és hogy a gyerkőc és ő a legfontosabb neked.Kössetek kompromisszumot kérdezzd meg tőle mi az amit elvár tőled és te is tőle.Aztán vedd le a lábáról,teperd le, ezt minden pasi szereti és használjátok ki hogy kettesben lehettek gyereksírás nélkül,most csak magatokra figyeljetek.Ha szeret nem fog ellenállni a beszélgetésnek és a vacsinak se,sőt értékelni fogja még ha azt rögtön nem is mutatja ki,viszont ha már elzárkózik a dolgok elől és elvonul az ő kis külön világába akkor már nem sok mindent tehetsz azon kívül hogy megkérdezed hogy jobb lenne e neki ha egyedül lenne és csak hétvégi apuka lehetne,ha pedig szeret akkor ő is tehetne v.mit a kapcsolatotok érdekében!Mindenhez két ember kell a veszekedéshez is és a kibéküléshez is, biztos jobb szeretne egy olyan családban élni ő is és te is ahol meghittség és szeretet van,tehát beszélgessetek sokat őszintén és ahelyett hogy veszekedtek élvezzétek a babával és egymással töltött minden percet!Ha meg ez sem sikerülne akkor próbáljátok külön egy darabig,akkor kiderül mennyire szeretitek egymást,mert akkor nem sokáig bírnátok egymás nélkül bármennyit is veszekedtek!Szerintem meg biztos szeret ha megbocsájtotta azt hogy megcsaltad és ráadásul még a gyereket is bevállalta veled,talán már ő sem tudja hogy oldja meg a helyzetet.Ha sikerült megbeszélni a dolgokat kérlek írj,kíváncsi vok hogy alakultak a dolgok,de a vacsit próbáld ki,nem veszíthetsz semmit vele,sőt csak jó sülhet ki belőle!!Sok boldogságot!!!!
2008. jún. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha mindketten tudjátok, h ez rossz, ez a sok veszekedés, akkor kapcsoljatok időben, és hagyjátok abba!

Koncentráljatok a picire, és amin nem érdemes, azon egyáltalán ne is akadjatok fent. Érted? Tudom,így egyszerű mondani, de inkább maradjatok csöndben! Az is jobb, mintha veszekedhetnétek. Dobd fel egy kicsit a szexuális életeteket, menjetek el kettesben néha.. kicsit.. szokjatok vissza egymáshoz! Semmi sem lehetetlen. Okosan csináljátok, ne csesszétek el a kapcsolatot, főleg így, egy 7 hónapos kisbaba mellett!!

2008. jún. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Hát megvolt a vacsi,rég nem éreztük ilyen jól magunkat :) De másnap ismét kezdődött minden. Én már nem tudom mit csináljak!? Olyan rossz. Ráadásul egész héten pesten dolgozik,hétfőn megy pénteken jön,és így még rosszabb ha úgy válunk el.

Képzeljétek kijött az első fogacskánk :) 7 és fél hós.

2008. jún. 30. 08:57
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja és rettegek attól hogy ezért megfog csalni!!!!!!!!!!!!!!!!(mert ennyit veszekszünk)
2008. jún. 30. 08:58
 7/9 anonim válasza:

Mi lenne akkor ha nem veszekednel vele...hanem egyszeruen rahagynad...lehet hogy eszre venne magat. Mond meg neki ha valami gondja van akkor ezt maskepp is lehet mondani...engedd hogy ove legyen az utolso szo.

Egyebkent min szoktatok veszekedni? ha tenyleg minden aprosagon, akkor tenyleg erdemes picit magara hagyni...pl. Majd akkor beszelgetunk ha megnyugodtal, rendben, mert en szeretnek beszelni veled, de nem veszekedni.

Tudom h ez nehez dolog, de neha tenyleg erdemes engedni...megeri. (sot lehet hogy meglepi)

2008. júl. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csináltam már vele sokszor ilyet. De én nem birom ki. Szerintem hozzám se szólna ha én nem. ÉN ÍGY NEM BIROK EGY HÁZBA ÉLNI EGY EMBERREL! mÉGIS NAGYON-NAGYON SZERETEM. dE EZ NEM ÁLLAPOT AMI NÁLUNK VAN!!!!!
2008. júl. 1. 08:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Pedig muszály lenne megállnod, hogy nem szólsz vissza, hátha így javulna a helyzet és ő is egy kicsit elgondolkozna magán! Gondolom azt nem szeretnéd hogy másnál keresse meg azt ami a kapcsolatotokból hiányzik, mert így előbb utóbb oda fogtok jutni.Légy türelmes és hagyd rá,próbáld ki,na és ha a vacsi is jól sikerült,én voltam aki a vacsis választ írta,akkor gondold végig miért volt olyan jó az az este,talán azért mert egymásra figyeltetek és látta rajtad hogy igyekszel tenni a kapcsolatotokért,az együttélés lemondással és áldozatokkal jár,légy belátóbb és kápráztasd el minden alkalommal hogy ha hazaér,ő is alig várná a pénteket hogy veled lehessen,és nem is olyan nehéz kibírni egy hétvégét veszekedés nélkül.Kitartás,ha egyszer sikerül megállnod utána már könnyebb lesz,mikor visszaszólnál jusson eszedbe hogy megint nagy veszekedés lesz belőle és inkább békében és szerelemmel induljon v.dolgozni!
2008. júl. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!