Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nyáron vége lehet? Vagy mit tegyek hogy ne legyen vége? Bőv lent.

Figyelt kérdés

Szóval jött egy új fiú az osztályba, és amint megláttam, megtetszett. Ez volt kb 21-22 hónapja. Amikor egyszer leültünk beszélgetni egy véletlen folytán, a természete is megfogott. Kb. 7-8 hónapja érzek nagyon erős szerelmet iránta.

Aztán osztálykiránduláson kétértelmű jeleket adott. Amikor visszajöttünk a kirádnulásról, egyből rámírt MSN-en. És ott 3-4 órát beszéltünk. Olyan volt mintha kiskorom ("kiskorom", hát na :D) óta ismernénk egymást. Najó ez a blabla rész.


Egyik este mondta, hogy szerelmes belém. Azt hittem rosszul látok. Mondtam, hogy én is, elég rég óta. Happy End.

Nem "járunk", csak tisztába vagyunk egymás érzéseivel. NYáron találkozni is fogunk. A bökkenő az, hogy ő egész nyáron csak 2-3 hetet lesz itthon(Magyarországon). Mondta, hogy szeret (már amennyire egy 13 éves szerethet egy 13 évest). Rettegek attól, hogy sulikezdésre elmúlik kettönk között minden...

Mit tegyek, hogy ne múljanak el az érzései? Kérlek segítsetek! NAGYON nagyon szeretem, őrülten szerelmes vagy belé, és -bár csak tegnapelőtt lett vége a sulinak- már most hiányzik!!!


13/L

Bocsi, hogy hoszzú lett. És az esetleges helyesírási hibákért is bocsánat.

Várom azokat a válaszokat, melyben az lesz, hogy mekkora egy ribanc vagyok, illetve, hogy nekem Barbie-znom kéne...


2011. jún. 17. 17:27
 1/5 anonim válasza:

ó, milyen mázlista vagy! :) ha egyszer megélném, h nem csak én tetszek vkine, vagy nem csak nekem tetszik valaki....;) namin1

szóval... hát msn-en/ mobilon tudjátok tartani a kapcsot, esetleg személyesen is találkozhattok. Ha arra "szánta" magát, h bevallotta Neked, h mi érez (és nem olyan tipus, aki fűvel-fával összejön,csak, hogy elmondhassa, h "volt már csaja")akkor, valszeg, nagyon komolyan is gondolja... és elképzelhető, hogy ő is attól fél mint Te! Próbáljátok tartani neten a kapcsolatot ,(nem kell mindennap, elég heti 1-2x, így izgalmasabb, és nem unjátok meg egymást)és ne félj, gyorsan elfog telni az a 2,5 hónap!;)

2011. jún. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

=)

Mellesleg elmondtam neki, hogy félek ettől, és mondta, hogy ígéri, hogy nem kell ettől félnem, mert szeretni fog nyár után is.

De hát... Ha kiszeret belőlem, akkor nem azért nem fog "szakítani" mert ígéretet tett.

Köszi szépen mégegyszer.

2011. jún. 17. 18:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Szeretitek egymást, mégsem jártok? Márpedig akkor legyetek együtt, így áll biztos lábakon egy kapcsolat. Ha gyakran beszélgettek msnen, telón, vagy találkoztok, nem tudjátok egymást kiverni a fejetekből, és akkor tuti, hogy a nyár sem állhat közétek!:P
2011. jún. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást, ne aggódj.
2011. jún. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 józsibarát ***** válasza:

Ez tök jó, és az is, hogy ennyire "érett módon" kezelitek a dolgot. A legjobb megoldást választottátok, ezt teljesen komolyan mondom. Így meg tudjátok ismerni egymást, megtanultok odafigyelni a másikra, arra, hogy neki mi a jó, mivel lehet örömet szerezni neki, és hogyan tudtok nehézségeket együtt, vagy akár egymástól távol, de egymásért kezelni.


Ne félj attól, hogy ez elmúlik. Ha mégis elmúlna, örök szép emlék marad, és annak a tudása, hogy később, mással ugyanígy lehet majd ismerkedni és szervezni egymás megismerését.

2011. jún. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!