Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok az mit jelent nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok az mit jelent nálatok ha néha szégyenlitek a külsőtöket a barátotok előtt?

Figyelt kérdés
barátnőmnek múltkor a nyakát csókolgatom erre tökre zavarba jött, megkérdezem miért, hát azért mert elfelejtett magára parfümöt tenni. ha a körme nincs megcsinálva akkor igyekszik eltakarni, vagy múltkor megsimítottam a szemöldökét és letakarta a kezével, mert mondta hogy most csúnya a szemöldöke. nem önbizalomhiányos egyébként.miért csinálhatta ezeket?
2013. júl. 22. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Dilis.
2013. júl. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nálam azt, hogy nem vagyok megelégedve magammal, mert lelki szemeim előtt látom a gyártósorról lejött tökéletes alakú, szőke cicababákat.
2013. júl. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert mégiscsak önbizalomhiányos. Én is rettenetesen csúnyának éreztem magam addig, amíg nem láttam, milyen rajongó tekintetekkel csodál a barátom. Akkor szerencsére kinőttem, elég egészségtelen dolog, hogy néha igazán gyönyörű lányok ilyen hülyeségeket gondolnak.


A nővérem ilyen. Folyton magára ken mindent, naponta vasalja a haját, frizurázik, körmöt kiken, szedi mindenét, egész nap szépítkezik úgy, hogy közben nem is megy sehová. Mellesleg nem jár senkivel, mert szerinte "ronda" és mivel ronda, őt nem szeretheti senki.


A barátnődet talán ki tudod ebből vetkőztetni. Ha zavarja, hogy nem fújt magára parfümöt, szagold meg a nyakát és mondd azt neki: "A te saját eredeti illatodat sokkal jobban szeretem, mint amit magadra fújsz. Bárki megveheti azt a parfümöt, de ilyen jó illatod egyedül neked van a világon."

Vagy ha nincs kiszedve a szemöldöke: "Azok a szőrszálak is hozzád tartoznak, és én szeretlek mindennel együtt, ami vagy. Az, hogy most épp nincsen olyan szépre kiszedve, semmit nem von le a szépségedből."

Jó, ezek kicsit nyálasra sikerültek, de szerintem segíteni fog.

2013. júl. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én is erre tippeltem, és ugyanígy reagáltam le a parfümöset is:)köszönöm a válaszokat
2013. júl. 22. 11:48
 5/6 anonim ***** válasza:

ilyen elméletileg nincs, önbizalomhiány állhat a háttérben.


Én férfi vagyok ugyan, de mikor ismerkedek egy lánnyal, mindig abból indulok ki, hogy ő hogy viszonozza, vagy hogy közelít. Ha látom rajta, hogy nem jövök be neki, akkor mellette kevésbé érzem magam férfinak, ami elengedhetetlen egy kapcsolathoz.


Ha párt választok, akkor ott az ő személyében "férfi" vagyok és ez érződik is. Lehet hogy "rossz" párt talál magának az, aki mellett nem érzi magát a másik férfinak vagy nőnek.


A szépséget vagyis inkább a külsőt, nem lehet globálisan nézni, és ez a "parasztvakítás", mikor megnéznek egy Miss balaton szépségversenyt és mindenki olyan akar lenni mint ők, közben az én szememmel nézve, még nincs egy magyar "miss" valaki is, aki méltó lenne a címére.


Azaz pillanatnyi külső van, ami minden ember szemében más. Olyan legyél, hogy annak tetsszél aki a párod, ne a közönségnek, és ne azt akard, hogy mindenki megnézzen mert az lehetetlen!

2013. júl. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szemében* (nem személyében :D )
2013. júl. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!