Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek örülne?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki több mint 2 héttel ezelőtt szerelmet vallott nekem.. de én még akkor időt kértem tőle..

És arra gondoltam, hogy mi lenne ha írnék neki egy levelet amibe ez állna: "Nem tudom mit érzek irántad de azt tudom,hogy jobb veled mint nélküled." és ezt postán elküldeném neki. Amúgy nagyon romantikus fiú(21 éves). És azért gondoltam, hogy így adom tudtára, hogy benne vagyok a kapcsolatba. Ti örülnétek ennek? :) 17L


2013. júl. 20. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Jobban örülne, ha szemtől szemben mondanád meg! : ) Sok sikert, 100-szor nagyobb sikered lenne, ha csak megírod, az olyan, mint amikor valaki sms-ben szakít, mert nem mert a másik elé állni a dologgal. :D
2013. júl. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha azt írod h nem tudod akkor miért tudnád?
2013. júl. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem kérdést kértem hanem választ..
2013. júl. 20. 23:41
 4/7 A kérdező kommentje:
1 válaszoló: teljesen igazad van..:) köszönöm a válaszod.
2013. júl. 20. 23:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a levelet és a postát. Mondd meg neki szemtől szemben.

Ő talán elpostázta neked levélben a szerelmi vallomását? :)

2013. júl. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem postázta el. :D
2013. júl. 20. 23:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Basszus, több eszem van 14 évesen, mint neked..

"Nem tudom mit érzek irántad de azt tudom,hogy jobb veled mint nélküled."-Mi ez a szöveg? Ez lefordítva azt jelenti kb, hogy ,,Hát, nem vagy egy főnyeremény, de jobb vagy, mint a semmi."

Ugyanis ha ŐSZINTÉN kellene neked, akkor gondolkodás nélkül összejöttél volna vele, nem pedig ,,gondolkodási időt" és egyéb marhaságokat kértél volna..

2013. júl. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!