Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ennek örülne? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek örülne? (lent)

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy

vettem a barátomnak karácsonyra egy fekete plédet amire egy fehér snoopy-t szeretnék hímezni

ugyanis imádja azt a kutyust...és muldkor már nem is tudom hogy, de szóba került hogy ki mivel szokott aludni és meg említette hogy nála van mindig egy pléd(nem kell dedósnak nézni...) és arra gondoltam hogy mivel a fekete a kedvenc színe ezért jó ajándék lenne-e egy fekete snoopy-s pléd

Írjatok véleményeket légyszi

Előre is köszi...és bocsi hogy kisregény lett :$$


2010. dec. 17. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szereti, akkor tökéletes. :)
2010. dec. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon kedves ajándék lenne.sok sikert az elkészítéséhez.
2010. dec. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

huhh...akkor jó :D:D

köszönöm, remélem karácsonyig kész lesz :$$ :D

2010. dec. 18. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!