Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek örülne a barátom?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez az 1000. ilyen kérdés!!!

De nem igazán tudom mivel lepjem meg a barátom szülinapján!

Még csak most volt 1 hónapja, hogy járunk!!

Viszont én már többször megmasszíroztam a hátát, és tudom, hogy azt mennyire szereti! Ezért gondoltam, hogy veszek neki egy masszás utalványt!! De kétségeim támadtak, hogy ez nem személytelen kicsit????????

(Persze főzök neki vacsit, veszek neki a kedvenc whisky-jéből. Az iszonyatosan szexi fehérnemű is meg van már, amiben vacsi után elcsábítom. Azon az estén fogunk először szerelmeskedni(nekem a legelső lesz, még szűz vagyok).

Szóval, Fiúk ti örülnétek ennek??? (a barátom 21 éves, tehát hasonló korú férfiak válaszát várnám legfőképp)

18/L


2012. okt. 29. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem rossz ötlet.Viszont a masszás utalvány helyett csinálhatnál te kártyákat.Mondjuk 5 db-ot,és azt nálad válthatja be.és akkor mindig máshogy öltözöl fel és mindig más szolgáltatás járul hozzá :)

Ez így a egésszel nekem nagyon bejönne :D

2012. okt. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
és mi volna, ha te "masszíroznád" meg a fehérneműben?
2012. okt. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Kártyák nélkül is szívesen megmasszírozom bármikor!!!!

Csak gondoltam elmehetne egy profi masszőrhöz, de nem azért küldöm el, hogy nekem utána ne kelljen!!

Nem szeretem az ilyen saját készítésű kártyákat meg kuponfüzeteket!!! Mert ez olyan mintha csak azért tenném meg mert kuponja van és ezzel szívességet tennék neki!!

Meg lehet ez sokak szerint hülyeség, de szerintem az ilyeneknek nincs értéke!!!!! Max egy 12 éves gyerektől szép ajándék!!!

2012. okt. 29. 22:06
 4/9 anonim ***** válasza:

a masszázsutalványt felejtsd el. annak örül, hogy te masszírozod.

valami apróságot vegyél neki, ami nem elhasználható, hanem tartós dolog. ezt elrakhatja emlékbe.

a többi mind jó, de egészítsd ki orális szexszel. a siker garantált.

2012. okt. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:) A masszírozás és a "masszírozás" ;) is meg volt már párszor!! :D
2012. okt. 29. 22:07
 6/9 A kérdező kommentje:
4-es: milyen aprósággal??????
2012. okt. 29. 22:08
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem épp elég ajándék lesz neki az együttlét is na meg a vacsi.
2012. okt. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Nekem úgy tűnik, hogy te nagyon buta vagy.
2012. okt. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát akárki akármit mond én örülnék egy ilyen utálványnak! Szerintem ez egy nagyon jó ötlet! 18/F
2012. okt. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!