Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan itt aki bele beteged...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kovács kody kérdése:

Van olyan itt aki bele betegedett már a kapcsolat szakításban?

Figyelt kérdés
csak azért kérdezem mert áprilisban szakítottam a bnőmmel! teljesen el hidegült tőlem, nem veszi fel azóta sem a telefont kitalálta, hogy van egy másik párkapcsolata csak azért, hogy szakíthasson velem 3 évig voltunk együtt és az utolsó előtti évben megtaláltam őt internetes társkereső oldalakon úgy éreztem hazudik és meg csalt engem folyamatosan ki be dobált az életéből! ha nem úgy történt ahogy azt ő akarta akkor isten veled!azt azért mellékesen hozzá teszem, hogy anyagilag lelkileg teljesen tönkre tett! (semmit sem sajnáltam tőle)! azóta feszélyezve érzem magam nem vagyok boldog és pánik rohamaim vannak ha Pesten járok elönt az idegesség a félelem és az emlékek sorozata ahova nézek mindenhol őt látom! 2 randim volt azóta de senki nem fogott meg! félek attól, hogy ha be megyek Pestre meglátom őt valahol valakivel akkor én rosszul leszek pedig 3 hónapja színét sem hangját nem halottam mit tegyek, hogy el felejtsem őt? nem, hogy fakulna az ő iránti érzelmem inkább egyre jobban hiányzik!
2013. júl. 19. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Tudom mit érzel, hasonló helyzetben vagyok én is. Mi januárban szakítottunk, de még azóta is tipródok. Teljesen kihasználva, eldobva és megalázva érzem magam.
2013. júl. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik.
2013. júl. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Irány a pszichológus!
2013. júl. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

utolsó előtti évben megtaláltam őt internetes társkereső oldalakon úgy éreztem hazudik és meg csalt engem folyamatosan ki be dobált az életéből! ha nem úgy történt ahogy azt ő akarta akkor isten veled!


- Neked az illúzió hiányzik, hogy minden rendben van. A nő egyáltalán nem, hiszen semmi jó nincs benne.

2013. júl. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismered a kijelentő mondatokat? Tudod, az, aminek pont van a végén.
2013. júl. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

megkérek MINDEN IQ BAJNOKOT KÍMÉLJEN!!!!

FASZSGGAL! VÁLASZRA NEM PEDIG KÖTÖZKÖDÉSRE VAN SZÜKSÉGEM

2013. júl. 19. 18:59
 7/7 anonim válasza:
Most megtanultad a leckét, keress másik lányt. Hanyagolj mindent ami vele kapcsolatos.
2013. júl. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!