Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg erről szól egy kapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg erről szól egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Sose bízhatunk vakon a másikban, mert mindig benne van a dologban, hogy esetleg átver. Nyitott szemmel kell járni, mert az ördög sosem alszik.

Semmilyen boldogságot nem élvezhetünk felhőtlenül, mert ki tudja, mikor szakadnak el a szálak, mikor derül ki, hogy végig átvert. Lehet, hogy egy hét, lehet 3 hónap, vagy akár évek....

De akkor így mi értelme az egésznek?



2013. júl. 19. 08:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Aki sz@r emberismerő az így járt. A többiek azért megoldják valahogy.
2013. júl. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha így élsz, ilyen frusztrált körülmények között, akkor gratulálok, össze hoztad! :) Mármint ezt a sz*rt. Egy kapcsolat nem erről szól, ahogy egy normális emberi kapcsolat, akár barátság sem.
2013. júl. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Cyklon ***** válasza:
Mi értelme az életnek,hogy ha ügy is meghalunk, ezen nem gondolkodtál még el? Milyen ironikus nem?
2013. júl. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nagyon nehezen bízok meg az emberekben (okkal), főleg párkapcsolati témában.

Ám ahogy eljutok arra a pontra, hogy sikerül, és elkezdek érezni valamit, mindig történik valami.

Sz.r emberismerő? Igaz nem velem történt, de láttam olyat, hogy tök szuper volt minden (legjobb barátnőmről van szó), és 2 év után derült ki, hogy mekkora sz.r alakkal állt össze...

Nekem csak néhány hónap kellett ugyanehhez, egy sz.r kapcsolatnál. De azóta nem tudok ellazulni, mert amiket mondanak, amiket hallok, már nem tudom, kinek mit hihetek el.

Azért ez így elég g*ci érzés. Mivel sokan profi módon játszanak mások érzéseivel...

2013. júl. 19. 08:19
 5/11 ASOT ***** válasza:

Első kettőnek nagyon igaza van! :)


Ha így gondolkodsz tényleg jobb ha bele sem kezdesz semmilyen kapcsolatba,

2013. júl. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem is vertek mar at nem egyszer, volt hogy nagyon csunyan. Mindig vannak aprobb jelek, de az ember nem szivesen ismeri be maganak. Ugyanakkor nekem ez sosem okozott problemat a rakovetkezo kapcsolatomban. Nem egy masik ember tettei hatarozzak meg, hogy mennyire bizok valakiben. Nem tudnek ugy elni ahogy te, sajnallak, hogy ilyen vagy. Meg kene tanulnod, hogy ne vetitsd ki a kapcsolatodra az elozo baromsagait. Probald meg elkepzelni milyen felemelo erzes mikor ok nelkul nem biznak benned. Az emberek 50%-at szerintem annyira idegesiti, hogy csinal ra okot idovel, hogy igazad legyen. 40% otthagy, 10 % tovabb viseli a megprobaltatasokat, idovel pedig csatlakozik az iment emlitett taborok valamelyikehez. Ne bantasnak vedd, de ne gondold, hogy te nem vagy hibas abban, hogy tonkremennek a kapcsolataid. Probalj valtoztatni a hozzaallasodon es minden pasival tiszta lapot kezdeni, mert igy aztan minden leszel csak boldog nem. Szerintem te igazabol sajat magadban nem bizol. De ez mar hosszu es nyalas duma lenne, amihez meg koran van nekem, es ez kulonben sem az a temakor:)
2013. júl. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ez nem olyan, mint a szüzesség elvesztése, hogy amíg félek tőle, ne szexeljek, mert valszeg nem vagyok érett rá...

Most komolyan, úgy csináltok, mintha valami új dologról lenne szó, ami még nem lett kipróbálva... Hanem magamnak gyártanám fölöslegesen a félelmeimet.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Ezt én írtam még ki.

Nem egy tizenéves, az életet most kezdő szűz tinilány vagyok, aki fél az új dolgoktól.

K*va sz.r már egyedül, hiányzik valaki, de az nem hiányzik, hogy valaki visszaéljen az érzéseimmel....

2013. júl. 19. 08:52
 8/11 A kérdező kommentje:

ma 08:51

Igazad van.

És valszeg ha nem vesztettem volna semmit azzal a kapcsolattal, akkor könnyebb lenne.

Csak az egész addigi életemet (életünket) adtam fel... A semmiért... Hülye voltam, tudom, de ez rányomta a bélyeget.

2013. júl. 19. 08:55
 9/11 anonim ***** válasza:

A barátnőm mindig úgy állt hozzá, hogy ő nem féltékenykedik a párjára. Volt egy hosszú kapcsolata, amiben rendszeresen meg is lett csalva. De ha féltékenykedik, akkor is ez lett volna a vége.

Nagyon megviselte a dolog, de nem változott. Inkább olyat keresett, akiben tényleg meg lehet bízni. Néha elutazunk külön-külön és nem rágjuk a körmünket.

2013. júl. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyfelől a negatív gondolkodás negatív dolgokat vonz az életedbe, másfelől ha sokat beszélgetsz valakivel és őszinte a kapcsolat, látod, mikor hazudik és hamarabb veszed az adást.

Aztán meg nem árt elengedni a dolgokat. Akár féltékeny vagy akár nem, azzal nem tudsz változtatni a másik alapjellemén.


11 éve vagyunk együtt a pasimmal Soha nem néztem meg a telefonját, emailjeit, facebook oldalát. Külföldön dolgozik most, soha nem gondolok arra, nem csal-e meg. Nyugodt vagyok. Ismerem. De ha mégis el lehetne vinni ennyi év hűség és szerelem után is, hát vigyék. Én tudom hogy egy értékes ember vagyok, és jól érzem magam az életben. vele is, nélküle is.

2013. júl. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!