Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogyha egy olyan srác, aki még soha nem dolgozott, olyan lánnyal jár, aki már sokkal önállóbb, dolgozik, meg főz magára?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, és bevallom, még sosem dolgoztam. Nem tudom megítélni, hogy ez mennyire gáz, mindenesetre nem érzem helyesnek. A szüleim nem küldtek külön sose dolgozni, mindig azt mondták, hogy a legfontosabb dolgom, hogy tanuljak és jól teljesítsek. Ezzel nem is volt gond, szorgalmasan tanultam mindig. (Nem mondom, hogy mindig kitűnő voltam, de majdnem. 2-3 négyesnél nem volt több soha év végén, annál rosszabb sose volt, versenyeztem, nyelvvizsgákat tettem). Szerencsére jól élünk, nincsenek megélhetési gondok. Zsebpénzt külön sose kaptam, de ha kértem, mondjuk mozira, vagy csak elmenni valahova, mindig adtak. És én mindig visszaadtam a visszajárót, és nem tettem zsebre.


Van egy olyan lány, akivel ismerkedek, de ő már sokkal önállóbb. Nemcsak mindennapi dolgokban, hanem őt a rosszabb háttere miatt "megedzette az élet". Szerintetek baj, ha ilyen különbség van köztünk?


2013. júl. 16. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nyári munka is létezik..
2013. júl. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Már hogy a viharba lenne baj?
2013. júl. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Egy az egyben ugyanez van velem amit leírtál. Én sem vagyok talpraesett ilyen szinten el kell mondani mindent de megszoktam mondjuk oldani egyedül. A lényeg hogy nekem voltak bnőim sosem volt gond ...
2013. júl. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ugyanúgy ahogy az autó sem jogsival megy hanem benzinnel az élethez is pénz kell nem pedig munka


márpedig a munka és a pénz korántsem áll egyenes arányban egymással


ezen morfondírozz ha gondolod

2013. júl. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj, főleg ha még tanulsz. Kérdezni, tanulni meg nem bűn, és ha normális, akkor nemfog emiatt cikizni.
2013. júl. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
vagyis ha van pénzed nem gáz, ha nincs az
2013. júl. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna egyáltalán, ha amúgy jó társaság vagy, lehet veled beszélgetni, normális vagy, stb. Nem az érdekel, el tudja-e tartani magát a másik, van-e pénze, dolgozik-e meg ilyenek. Bár most épp én is apámékkal lakom és nem dolgozom, de laktam már egyedül, külföldön is dolgoztam, szóval voltam már ennél önállóbb is.
2013. júl. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább tanulj és legyen olyan állásod ahol ülsz egy irodában, egész nap beszélgetsz vagy telefonálgatsz, legjobb esetben hátradőlsz és jön a pénz! Ehhez pedig, igen jól kell tanulni. Persze, meg lehet azt is tapasztalni, hogy milyen az ha minimális órabérért gülizel mindenféle hülyeségen, mint pl pincérkedsz vagy ilyesmi. Én is inkább tanulok és leszek az akit kiszolgál a pincér az étteremben és nem a pincér :)
2013. júl. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez a helyzet, bár nálunk a barátom önállóbb, míg én pont úgy vagyok, mint te.

A barátom 22 éves, de már saját lakása van, egyetem mellett dolgozik.

Szerintem nem zavaróak ezek a különbségek, de nekünk volt már belőle konfliktusunk.

2013. júl. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!