Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtetszett a srác, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett a srác, aki dolgozott nekem. Lehet ebből egyáltalán valami? Pasik?

Figyelt kérdés

Még két hete volt nálunk egy srác megjavítani egy-két dolgot a lakásban. Anyuval egy munkahelyen dolgozik, ilyen ezermester féleség, néha vállal maszek melót.

Nos, míg itt volt, nagyon kedvesen, mosolygósan viselkedett, nagyon érdeklődőnek tűnt. Nem tudom eldönteni, hogy igazából udvariasságból, vagy mert mondjuk én is tetszem neki, vagy egyszerűen én gondolom túl a dolgot. Ő olyan tipikusan megnyugtató természet. A hangjától, a mosolyától, a kedvességétől egész nyugalom tölt el, nem tudom megmagyarázni miért.

Kiderült, hogy egy szakba járunk dolgozni (más cégekhez), és reggelente már néhány napja rendszeresen összefutunk. Tegnap is leszólított, mosolygott, kérdezett, minden rendben van-e munkájával, már várta, hogy reklamálok, blalblabla... szóval aranyos volt. :) Messziről integet és iszonyúan vigyorog, ha meglát, de lényegében ennyi.

Iszonyatosan bejön, pedig régen érdeklődtem már pasi iránt ennyire, és nem is tudom megmagyarázni miért.

A nagy dilemmám viszont, hogy egyszerűen udvarias, vagy esetleg én is tetszem neki?


2011. máj. 25. 18:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Esetleg lényeges infó még: a srác 26, én 22 éves vagyok.
2011. máj. 25. 18:51
 2/6 anonim ***** válasza:
Kor?
2011. máj. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tetszel neki.

21f

2011. máj. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tapogatózz.. Milyen élményei vannak nők terén? mik jönnek be neki? stb.. Esetleg egy munka vacsora.

Az hogy bejössz e neki vagy sem csak ezután tudod meg.

2011. máj. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy volt egy négy éves kapcsolata, aminek tavaly lett vége, és iszonyú csalódás volt. Azóta kapcsolata (legalábbis "komoly szándékú") nem volt, de állítása szerint végülis jól érzi magát így most.
2011. máj. 25. 18:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet veled még jobban érezné magát! Tapogatózz hogy mi lenne ha... esetleg.. Meg számodra bejön - ha számára kellemetlen akkor maradjatok barátok.
2011. máj. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!