Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elhagynátok ezért a barátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhagynátok ezért a barátotokat?

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyok együtt a barátommal. Az zavar leginkább, hogy úgy érzem, a barátai fontosabbak neki, mint én. Egy példa: elment velük 1,5 napra bulizni, ami engem zavart, mert nem tudtam róla semmit (nem vette fel a telefont, nem válaszolt sms-re), amikor számon kértem, még én voltam a gonosz. Engem csupán az zavar, hogy amikor ilyen van, képtelenség elérni. Mindig az van, amit ő akar, és már unom. Tetejébe kéthetente tudunk csak találkozni, mert 300 km-re dolgozik. (Amikor megismerkedtünk, akkor még egyetemre járt, így ez nem volt gond)
2013. júl. 16. 09:16
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Azóta megint előkerült a téma, csak most az anyja születésnapja kapcsán...úgy volt, hogy megyek hozzájuk, erre előtte egy nappal hívta a haverja, h party van..ő persze kapásból rohant, én meg maradjak itthon, azóta kidobtam
2013. aug. 31. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!