Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elhagynátok ezért a barátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhagynátok ezért a barátotokat?

Figyelt kérdés
1,5 éve vagyok együtt a barátommal. Az zavar leginkább, hogy úgy érzem, a barátai fontosabbak neki, mint én. Egy példa: elment velük 1,5 napra bulizni, ami engem zavart, mert nem tudtam róla semmit (nem vette fel a telefont, nem válaszolt sms-re), amikor számon kértem, még én voltam a gonosz. Engem csupán az zavar, hogy amikor ilyen van, képtelenség elérni. Mindig az van, amit ő akar, és már unom. Tetejébe kéthetente tudunk csak találkozni, mert 300 km-re dolgozik. (Amikor megismerkedtünk, akkor még egyetemre járt, így ez nem volt gond)
2013. júl. 16. 09:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mond el neki h mi tetszik és h mi nem tetszik nkd
2013. júl. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elmondtam, lassan már egy féléve ezt szajkózom neki, de mindig az a válasz, hogy nem hasgyom élni...+ a barátai is rendszeresen ellenem hangolják
2013. júl. 16. 09:39
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű, lépj le!!

Nekem is ilyen volt az egyik barátom. 1,5év után jöttek elő ugyanezek a gondok. 1hétig elutaztam a szüleimmel egyetlen egyszer sem keresett és nem válaszolt az sms-ekre. Sőt még mms-t is küldtem milyen szép helyen vagyok. Hazamentem megkérdeztem miért nem válaszolt kb ugyanez volt a válasza hogy én zaklattam folyton, nem hagyom élni... Mondom igen? Akkor csá, éld az életed nélkülem! Persze próbált utána kaparni, meg előadni magát hogy neki én vagyok az élete blabla, de ez már nevetséges. Ne akkor mondja a szépet és jót amikor már elveszített.

Szóval lépj le, az ilyen emberrel sosem fogod tudni megbeszélni!

2013. júl. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ma 10:10, én is így gondlom sajnos. Szilveszterkor kettesben akartam lenni vele, erre kitalálta, hogy nem, neki a barátaival kell lenni..aztán államvizsgakor akartam volna ünnepelni vele, akkor is a csoporttársaihoz kellett rohanni (engem is meghívtak volna, de már untam,h minden eseménynél velük kell kötelezően lenni. )
2013. júl. 16. 10:18
 5/11 anonim ***** válasza:
lehet hogy amiatt ilyen hogy a barátai ezt mondják és cikizik. elsőnek próbáld megtalálni, hogy miért ilyen. utána tegyél ellene, ha nemmegy, akkor dobd ki
2013. júl. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, a barátai úgy állítanak be mindig, hogy én őt korlátozom, és nem engedem, hogy féktelen partikba járjon, de a haverjai ilyenek :S volt, hogy elmentünk szalonnát sütni a munkatársához, aki becsiccsentett, és mondta nekem, hogy szerinte én olyan vagyok, mint egy puli...ez nagyon sz*rul esett, meg hallgatta, hogy mit beszélünk telefonon,e z volt a hab a tortán...
2013. júl. 16. 12:33
 7/11 anonim ***** válasza:

ma 10:10-es vagyok


Dettó ugyanez volt nálam! Papucsnak hívták miattam, mert én állítólag lekorlátozom! Annyiban szóltam bele az 'életébe' iszogatásába, hogy ne kavarja az italt. Nagyon gusztustalan és undorító volt minden hétvégén többször a hányását takarítani. Az ilyen embernek képtelenség megfelelni.

Bármit teszel vagy mondasz az sosem lesz jó. Ráadásul mellettem sosem állt ki amikor a baráti csúnyán beszóltak.

Én 1percet sem várnék a helyedben, jobbat érdemelsz!

Milyen döntésre jutottál? Milyen gondolatok forognak benned?

2013. júl. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, ugyanez van itt is. Engem az bánt a legjobban, hogy nem elég, hogy ilyen a helyzetem, de két hetente látom csak, simán megcsalhat, etc. Néha úgy érzem, hogy jobbat érdemlek én is :S
2013. júl. 16. 17:39
 9/11 anonim ***** válasza:

Kéthetente látni úgy, hogy nem nőként kezel...

Lépj le! Nyár van még, barátnőiddel bármikor bármerre elmehetsz, ismerkedhetsz új pasikkal és válogathatsz közülük...:P Fiatal vagy, ne ezzel teljen el a drága és értékes időd, hogy egy ilyen emberre pazarlod.

Hidd el, jobbat érdemelsz!:) Én is szakítottam akkoriban, aztán még aznap váratlanul felkeresett egy pasi hogy ő már nézegetett korábban is. Most már két éve hogy együtt vagyunk és annyira csodás vele!:)

2013. júl. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon gyerek még a barátod. És a haverjai is. Hagyjad akkor, had élje az életét, ha az fontosabb neki nálad. Te pedig egy percig se keseregj miatta, mert ha ez így fog menni majd 40 évesen is az egyetlen kapcsolata a haverjaival lesz.
2013. júl. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!