Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ivánka123 kérdése:

Hogy legyek romantikus?

Figyelt kérdés

A barátnőm szerint a kapcsolatunk unalmas és e-miatt sokat veszekszünk, segitsetek, hogy legyek romantikusabb, hogy ne veszekedjünk léci

nyomi komik kimeljenek pls


2013. júl. 13. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
csináljatok programokat, találkozzatok kevesebbet.
2013. júl. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

lepd meg néha vmivel

nem kell semmi nagy dolog, még csak nem is kell feltétlenül venned vmit

de már az is elég, ha figyelmes vagy

2013. júl. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ami számomra nagyon romantikus lenne az egy levél, egy SZERELMES levél. :) Valami szépen megfogalmazott, szívből jövő....
2013. júl. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
akár egy szerelmes sms is jól tud esni nekik, tapasztalatból mondom. ;)
2013. júl. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vidd el egy esti vacsorára, taxival oda, és vissza. Közben üljetek le egy parkba, vagy a Duna partra egy padra, és beszélgessetek.


Lehet, hogy költséges, de hidd el, évekig felemlegeti még. Az exem azóta felemlegeti, hogy milyen romantikusak voltak azok az esték. Havonta félreraktam egy kis pénzt, és kb. 3-4 hónaponta elvittem egy ilyen esti randira. Mindig valami mást dobtam be. Elegánsabb étterem, esetleg light-osabb, de gitárossal, aki valami lassút játszik, gyertyafényes vacsora, vagy egy magas, város feletti helyen borozgatás.

Én alapból romantikus alkat vagyok, úgyhogy sose fogytam ki az ötletekből, de szerintem ez olyan dolog, amire rá lehet érezni. Úgyhogy ha ezekkel kezded, szerintem te is tudod majd variálni az esti programjaitokat.

2013. júl. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!