Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt még valaki így? 3 hónapny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt még valaki így? 3 hónapnyi távolság, és ilyenkor veszekszünk a legtöbbet. Miért lehet? Beszélgetne valaki erről?

Figyelt kérdés

Külön vagyunk 3 hónapig, mert elutazott, de nagyon nehezen bírjuk. Előtte nagyon tökéletes volt minden, most mindennap kiakadunk valamin. Ha nem ő, akkor én.Már ott tartunk, hogy egymás szemére hányjuk, hogy miért nem írt vissza a másikunk egy üzenetre, vagy ha fáradt voltam, miért vágtam a kamerába olyan fejet, mert azthitte miatta vagyok kedvetlen, hogy beszélünk neten. És még sorolhatnám milyen apróságon kapunk össze.

Miért lehet ez, és mit tehetek? Volt már valaki így? Szívesen beszélgetnék erről valakivel.


2013. júl. 11. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:

a veszekedés harcot jelent egymásért.

ha ez sem/nem lenne csak a közömbösség az szabályosan a végét jelentené

2013. júl. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

de rendben van, hogy naponta összekapunk valamin, és nem beszélünk normálisan, mert valakinek sosem tetszik, mit miért csinált a másik?

:/

2013. júl. 11. 21:13
 3/10 anonim ***** válasza:
A távolság hozza ezt ki,és a másik hiánya.Hogy csak interneten tudtok kommunikálni,ezért mindenre ugrotok.Ismerős dolog sajnos.
2013. júl. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mit lehet tenni, hogy ez változzon? Vagy így fog menni, míg újra nem találkozunk?Félek, hogy rámehet a kapcsolatunk:/
2013. júl. 11. 21:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Valamelyikőtöknek vissza kell fognia magát.Tudom nagyon nehéz,én így voltam.Folyton kattogtam,gondolkodtam,de rájöttem,hogy felesleges.
2013. júl. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ugyanez!!! nem tudom, hogy miért. élőben nem is veszekszünk, de így... a távolság az oka. mindketten frusztráltak vagytok emiatt...
2013. júl. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ja, és egyetértek az 5-ös válaszolóval, valakinek vissza kell magát fogni. nálunk én vagyok ez.
2013. júl. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok.Nálunk is én vagyok,aki tűr.
2013. júl. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

de nem bírom ki én sem az a baj, hogy ne szóljam meg, hogy rosszul esett, hogy nem írt, vagy nem keresett.

És mindent egymás orra alá dörgölünk. Ördögi kör, kezdjük- végezzük a hisztiket, vitákat.

2013. júl. 11. 22:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Ki kell bírni,mert ennek így semmi értelme nincsen.Csupa semmiségeken álltok le.Van értelme?Csak rosszabb így.Bőven elég,hogy távol vagytok és soká látjátok egymást szerintem.
2013. júl. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!