Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolatban sokat számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatban sokat számít kb. egy órás távolság?

Figyelt kérdés

Tudom, hülyén hangzik, csak kíváncsi lennék mit gondoltok.

Amúgy szerintem nem, mert ha valakik tényleg szeretik egymást, akkor a kor és a távolság nem számít. :)


2013. júl. 8. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:

nem kéne

hacsak nem rokkantakról van szó

2013. júl. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Amélia:) ***** válasza:
1 óra? Az semmi
2013. júl. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nálunk így van.5éve együtt vagyunk és jegyesen.Most már jön az összeköltözés csak eddig nem adta az élet :(
2013. júl. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egy oras tavolsag? az nem tavolsag. ha mondjuk ujpesten lakom a parom meg csepelen akkor tomegkozlekedessel mar kb. egy orat kell utaznom.
2013. júl. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem távolság.
2013. júl. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem távolság ! Az én barátnőm külföldön él és még így is megvagyunk
2013. júl. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!