Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van ennek a kapcsolatnak jövője?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek a kapcsolatnak jövője?

Figyelt kérdés
Októberben jöttem össze Benivel . Minden tökéletes volt.Anyukáink régi jó barátnők mi meg gyerekkori barátok.Idén télen mint derült égből villámcsapás jött a hír:kiköltöznek Ausztráliába.Még van egy hónapunk együtt és addig is nem jutottunk semmire de nem is igazán foglalkozunk a jövővel.Szerintetek van rá esély,hogy megmaradjon a szerelem? A távkapcsolatot nem tudom meddig bírnám...Teljesen kétségbe vagyok esve segítsetek..16/L

2013. júl. 4. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ő ezt a kérdést már feltette itt:D
2013. júl. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nincsen jövője
2013. júl. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ez már nagyon nagy távkapcsolat lenne! Ha még 100km lenne akkor oké, próbáljátok meg, de így? Teljes szinten zárátok ki, mert mindkettőtöknek csak amolyan zártságot adna. Mi szeptembertől fogunk táv kapcsolatban lenni a barátommal, de köztünk alig lesz 30km és az is csak a kollégium miatt .. Visszatérve, megpróbálhatjátok, de az első hónap után már szakítani is fogtok..
2013. júl. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1.:Komolyan??:DD

2.3 :Persze én is tudom,hogy szinte lehetetlen..de annyira szeretem://

2013. júl. 5. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!